Biržas

Coinbase nopirkusi decentralizēto biržu Paradex

Kompānija Coinbase iegādājusies decentralizēto biržu Paradex, kas darbojas ar protokolu 0x. Par to ziņo Fortune. Tamlīdzīgas biržas ir balstītas uz smartkontraktiem, kas ļauj lietotājiem tirgot tokenus bez centralizētas vadības. Decentralizētās apmaiņas koncepcija ir populāra kriptovalūtas entuziastu kopienā, bet realitātē tā pagaidām vēl ir tālu no meinstrīma.

Coinbase neatklāj darījuma cenu un apraksta Paradex kā “sarežģītu un drošu maiņas platformu, kas mūsu klientiem ļaus tirgot simtiem tokenus tieši no saviem makiem”.

Pašreiz Coinbase atbalsta tikai četras kriptovalūtas (bitkoinu, Bitcoin Cash, Ethereum un Litecoin) – daļēji saistībā ar nenoteiktību attiecībā uz to, kādi digitālie tokeni ir jāreģistrē SEC kā vērstpapīri. Šī nenoteiktība arī nozīmē, ka Coinbase uzreiz nepadarīs Paradex pieejamu ASV klientiem. Kompānijas paziņojumā teikts:

Pēc dažu uzlabojumu ieviešanas mēs vispirms atvērsim platformu klientiem ārpus ASV robežām.

Coinbase preses sekretārs pastāstīja Fortune, ka teorētiski Paradex var konkurēt ar Coinbase, bet kompānija redz Paradex lietotājus kā atsevišķu klientu pūlu. Viņš piebilda, ka Coinbase ir ļoti ieinteresēta smartkontraktu tehnoloģijā un uzskata, ka nākotnē to varēs izmantot mazumtirdzniecības investori.

Paradex iegādi var uzskatīt par Coinbase savu pozīciju nostiprināšanu augošās konkurences apstākļos. Iepriekš kompānija jau ir iegādājuies Earn.com platformu.

Trešdien, 23. maijā, Coinbase arī paziņojusi, ka jaunais zīmols Coinbase Pro no 29. jūnija nomainīs GDAX – kompānijas kriptovalūtas biržu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top