Biržas

Coinbase paplašina savu pārstāvniecību Eiropā

Coinbase paplašina savu pārstāvniecību Eiropā

ASV kriptovalūtas birža ir iecēlusi četrus jaunus vadītājus savā Eiropas uzņēmumu grupā, lai paplašinātu savu darbību Eiropā.

Coinbase ir nolīgusi Maiklu Šrēderu un Kormaku Dinanu kā jauno pārstāvniecību direktorus Vācijā un Īrijā. Šrēders iepriekš bija Bittrex platformas prasību ievērošanas un tirdzniecības risku pārvaldīšanas vadītājs, savukārt Dinans bija Crypto.com platformas ģenerālmenedžeris Īrijā.

Tirdzniecības platformas vadība arī iecēla Elke Karskensu par uzņēmuma direktoru Lielbritānijā un Patriku Eliasu par Eiropas, tuvo Austrumu un Āfrikas tirgus paplašināšanas direktoru.

Biržas vadība paziņoja, ka plāno ieviest jaunus produktus, palielināt klientu skaitu un sadarboties ar politiķiem un regulējošām institūcijām visā Eiropā.

Coinbase arī norādīja, ka Eiropas ekonomikas reģions ir līderis kriptoindustrijas regulējuma pārraudzībā, pateicoties veiktajām ES, Lielbritānijas un AAE regulējuma izmaiņām.

Iepriekš Coinbase informēja akcionārus par ieņēmumu samazinājumu gada trešajā ceturksnī par 28%, kas ir kritums no 803 miljoniem ASV dolāru līdz 576 miljoniem ASV dolāriem, saistībā ar tirdzniecības apjoma kritumu.

Avots: Coinbase

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top