Visas ziņas

Coinbase pārvietojusi uz jauniem makiem piecus miljardus dolāru kripto. Ar ko tas saistīts?

Coinbase gatavojas svarīgām pārmaiņām

Coinbase grasās nopietni palielināt atbalstāmo kriptovalūtu skaitu. Lai nodrošinātu maksimālu drošības līmeni savu klientu līdzekļiem, biržai ir jāapsver miljardiem dolāru uzglabāšanas veidi. Kompānijas pārstāvji brīdina, ka satraukumam nav pamata, un visi tehniskie darbi rit saskaņā ar plānu.

Coinbase gatavojas svarīgām pārmaiņām

Pagājušajā nedēļā birža pārvietoja kripto apmēram 5 miljardu dolāru apmērā uz savu modernizēto virtuālo glabātuvi. Pēc Coinbase datiem – runa ir par 5 procentiem visu cirkulācijā esošo bitkoinu, 8 procentiem visu Ethereum tokenu un gandrīz ceturto daļu LTC. Kompānijas drošības nodaļas vadītājs Filips Martins pavēstīja, ka operācijas plānošana aizņēma četrus mēnešus.

Lielais pārskaitījums ir tikai daļa no plaša mēroga reformu programmas Coinbase. Jau oktobrī tirdzniecības platformas izstrādātāji iniciēja jaunu atslēgu ģenerācijas procesu. Atsevišķas to daļas pēc tam izvietoja aizsargātos objektos visā pasaulē.

Mēs ņemam privātu atslēgu un pielietojam tai tehniku Shamir Secret Sharing, kas paredz informācijas sadalīšanu atsevišķos blokos.

Lai sistēma funkcionētu, Coinbase darbiniekiem vienmēr ir nepieciešami sakari. Lieta tāda, ka kompānija var atbloķēt makus tikai pēc privātās atslēgas visu bloku ievades.

Kāpēc tieši šis notikums ir tik svarīgs? Pirmkārt, tā ir viena no lielākajām līdzekļu pārskaitīšanas operācijām pēdējā laikā. Otrkārt – Coinbase izstrādā jaunu mehānismu, kas padarīs kompāniju elastīgāku un paaugstinās tirdzniecības platformas mērogojamību.

Mēs uzskatām, ka tagad ir ļoti svarīgi nodrošināt normālu visu to kipto projektu darbspēju, kuri vēl var parādīties mūsu platformā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top