Biržas

Coinbase paziņo par 2,6 miljardu ASV dolāru pamatkapitāla samazinājumu

Coinbase zaudējumi

ASV kriptovalūtu tirdzniecības platforma Coinbase pēdējā ceturksnī reģistrēja 557 miljonus ASV dolāru pamatkapitāla samazinājumu, bet gada laikā – tika zaudēti 2,625 miljardi ASV dolāri.

Par to Coinbase paziņoja savā finanšu pārskata ziņojumā. 2022. gadā kriptovalūtu tirdzniecības platformas ienākumi samazinājās četras reizes. Pēdējos trīs mēnešos Coinbase nopelnīja 605 miljonus ASV dolārus, bet tajā pašā periodā 2021. gadā – 2,49 miljardus ASV dolārus. Vadoties pēc sniegtā pārskata datiem, gada ieņēmumi samazinājās par 57%.

Kriptovalūtu tirdzniecības platformas ienākumi pagājušajā gadā sasniedza 3,1 miljardus ASV dolārus, kamēr 2021. gadā tie bija 7,3 miljardi ASV dolāri. “Lai gan makroekonomiskie rādītāji, piemēram, inflācija, bija augsta, un procentu likmes pieauga visu gadu, kriptovalūtu tirgus kapitalizācija samazinājās”, – Coinbase pārstāvji skaidroja finanšu pārskatā.

Viens no kriptovalūtu tirgus krīzes faktoriem bija LUNA vērtības kritums, kas kriptovalūtu tirgus kapitalizāciju samazināja apmēram par 60%. Otrais faktors bija kriptovalūtu biržas FTX sabrukums.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top