Visas ziņas

Coinbase prezentējusi jaunu maku un pārlūku

Vadošā kriptovalūtu kompānija Coinbase paziņojusi par Coinbase Wallet palaišanu – “paša vienkāršākā un drošākā” maka un pārlūka, kas nomainīs decentralizēto mobilo pārlūku Toshi, kuru kompānijas speciālisti izstrādāja pēdējo pusotru gadu.

Saskaņā ar kompānijas pārstāvju teikto – Coinbase Wallet vajadzētu uztvert ne tikai kā līdzekli, lai piekļūtu kriptovalūtām, bet arī kā decentralizēta interneta un tā iespēju izpētes sākumpunktu.

“Mēs ticam, ka nākotnes aplikācijas veidos uz decentralizēta interneta (blockchain) bāzes. Ikvienam cilvēkam būs kripto maks, kas dos tam piekļuvi decentralizētām lietojumprogrammām un kļūs par vārtiem uz atvērtu finanšu sistēmu”, – teikts Coinbase blogā.

Par darba uzsākšanu ar Toshi Kalifornijas kompānija pirmoreiz paziņoja 2017. gada aprīlī, tobrīd to pozicionējot kā Ethereum messenger Token. Pēdējos mēnešos produkta izstrādi vadīja Pīters Kims – jaunuzņēmuma Cipher Browser dibinātājs, kuru Coinbase iegādājās šī gada aprīlī.

Starp Coinbase Wallet iespējām tiek nosaukta iespēja vadīt ETH un tokenus ERC-20 (BTC, BCH un LTC atbalsts gaidāms drīzumā), saņemt airdrop un ICO tokenus, pirkt un uzglabāt kriptovalūtu kolekcijas priekšmetus, kā arī to izmantošana spēlēs vai tirdzniecība biržās.

Coinbase Wallet dod lietotājiem arī iespēju nosūtīt maksājumus uz jebkuru pasaules vietu, dod tiem piekļuvi vadošajām decentralizētajām biržām un citu izstrādātāju decentralizētajām lietojumprogrammām.

Kā atzīmē kompānija – esošajiem Toshi lietotājiem nav jāveic nekādas darbības, jo lietojumprogramma automātiski tiks atjaunināta līdz Coinbase Wallet.

Vienlaikus Coinbase paziņojusi par jaunuzņēmuma Distributed Systems iegādi, kas nodarbojas ar blockchain identifikācijas risinājumu izstrādi.

Atgādinām, ka pagājušajā nedēļā par aiziešanu no Coinbase direktoru padomes paziņoja Deivids Markus – Facebook viceprezidents un pēdējā laikā arī šī lielā sociālā tīkla blockchain pētījumu grupas vadītājs.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top