Biržas

Braiens Armstrongs no Coinbase komentēja sadarbību ar ASV varas iestādēm

Braiens Armstrongs no Coinbase komentēja sadarbību ar ASV varas iestādēm

Kriptovalūtu biržas Coinbase izpilddirektors Braiens Armstrongs, sociālajā tīklā Twitter, komentēja informāciju, ka viņa uzņēmums pārdod analīzes programmatūru Coinbase Analytics, ASV slepenajam dienestam.

“Mēs neizdomājām noteikumus par naudas atmazgāšanas apkarošanu, bet tie ir jāievēro, lai spētu nodrošinot legālus kriptovalūtu biržas pakalpojumus. Darbības sākumā Coinbase izmantoja toreizējos blokķēdes analīzes servisu pakalpojumus. Tie strādāja samērā labi, taču mēs nevēlamies pārsūtīt datus trešajām personām, kad no tā var izvairīties, ”viņš raksta.

Armstrongs atzīst, ka nopērkot jaunuzņēmu Neutrino, kura risinājumi veidoja Coinbase Analytics rīku pamatu, tā iegāde nebija bez problēmām, jo ​​pati birža tika kritizēta atsevišķu darbinieku pagātnes dēļ.

“Mēs spējām reorganizēt komandu un integrēt šo funkcionalitāti savā sistēmā,” piebilst Coinbase izpilddirektors. “Šādu iespēju radīšana ir dārga, tāpēc mēs vēlamies atlīdzināt savas izmaksas.” Ir analītiskās blokķēžu programmatūras tirgus, un mēs arī to pārdodam. Tas arī palīdz mums stiprināt attiecības ar tiesībaizsardzības aģentūrām, kas ir svarīgi kriptovalūtu nozares attīstībai. ”

Neilgi pirms tam tika ziņots, ka Coinbase piegādā analītiskus rīkus ASV Finanšu izmeklēšanas slepenajam dienestam. Pēc publiski pieejamās informācijas, maijā aģentūra parakstīja līgumu ar Coinbase uz četriem gadiem. Saskaņā ar līgumu, Slepenā dienesta rīcībā būs Coinbase Analytics rīki, un tas maksās 183 750 USD.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top