Valūtas

Coinbase tagad atbalsta EOS

Coinbase un EOS

ASV lielākais kriptovalūtas maiņas un digitālo maku pakalpojuma nodrošinātājs Coinbase ir sācis atbalstīt EOS koinu, teikts 30. maija paziņojumā presei.

Tiek ziņots, ka EOS ir pieejams tirdzniecībai un uzglabāšanai lielākajā daļā Coinbase aptverto teritoriju, izņemot Apvienoto Karalisti un Ņujorku.

Paziņojumā arī norādīts, ka norēķiniem ar EOS nav darījumu maksas; taču tiek iekasēta maksa par datora resursu izmantošanu, piemēram, nodoklis par RAM, centrālā procesora vai tīkla joslas platumu izmantošanu. Tīkla lietotāji arī var nopelnīt EOS koinus par datora jaudas noslodzi, veicot transakcijas.

EOS ir viena no lielākajām kriptovalūtām, kas nesen tika pievienota Coinbase valūtu sarakstam ar maksimālo tirgus kapitalizāciju virs 8 miljardiem dolāru, kopš februārī tika pievienots Ripple tokens XRP. Coinbase nesen arī sāka atbalstīt vēl divus tokenus –  USDC.

Maija sākumā Coinbase paplašināja arī savu globālo piedāvājumu klāstu, paredzot tirdzniecības atbalstu vairāk nekā 50 jaunām jurisdikcijām un nodrošinot izglītības programmu ar nelieliem kriptomaksājumiem “Coinbase Earn”, kas ir pieejama vairāk nekā 100 valstīs.

Nesen Coinbase darījumu, datu un starptautisko lietu priekšsēdētāja vietniece Emīlija Čoja (Emilie Choi) apstiprināja, ka decentralizētas kriptobiržas (DEX) izveide pašlaik nav Coinbase darba kārtībā. Čoja komentēja jautājumu saistībā ar atbilstību, kas attur Coinbase atvērt DEX, norādot:

“Mums ir jāpārliecinās, lai mūsu piedāvātie DEX pakalpojumi būtu droši un atbilstīgi. Šobrīd nav daudz skaidrības par to, kā šo pakalpojumu nodrošināšana darbosies. Mūsu piedāvājums varētu būtu interesants, taču pagaidām tā nodrošināšanā vēl neesam aktīvi iesaistījušies.”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top