Tehnoloģijas

Coinbase un Mastercard ļaus iegādāties NFT izmantojot bankas kartes

Coinbase un Mastercard sadarbība

Foto: postmodernstudio/Depositphotos

Coinbase un maksājumu gigants Mastercard paziņojuši par kopīgu iniciatīvu, kuras mērķis ir vienkāršot NFT iegādi kriptovalūtu biržas tirdzniecības platformā, kas tiek gatavota palaišanai.

Saskaņā ar preses relīzi – abu kompāniju sadarbība savstarpēji neaizstājamo tokenu iegādi platformā, izmantojot Mastercard kartes, padarīs tikpat vienkāršu – kā “T-krekla iegādi internetā”.

“Coinbase vēlas vienkāršot lietotāju pieredzi, lai vairāk cilvēku varētu pievienoties NFT kopienai. Mēs miljoniem cilvēku esam palīdzējuši pirmo reizi vienkāršā un drošā veidā piekļūt bitkoinam, to pašu arī mēs vēlamies izdarīt NFT”, – teikts kriptovalūtu biržas paziņojumā.

NFT tirdzniecības platformas palaišanu kompānija izziņojusi 2021. gada oktobrī. Platforma ļaus lietotājiem laist klajā un pārdot digitālus priekšmetus. Tajā pašā laikā kompānija ir atvērusi pierakstīšanos gaidīšanas sarakstā. Saskaņā ar The Block – pieteikumus jau iesnieguši vairāk nekā miljons cilvēku.

Atgādinām – 2021. gada novembrī Mastercard paziņoja, ka Āzijas un Klusā okeāna reģionā laidīs klajā debeta, kredīta un priekšapmaksas kartes ar piesaisti bitkoinam.

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top