Valūtas

Coinbase vadītājs saņēmis patentu, kas ļauj nosūtīt bitkoinus, izmantojot elektronisko pastu

Coinbase vadītājs saņēmis patentu, kas ļauj nosūtīt bitkoinus, izmantojot elektronisko pastu
Coinbase ģenerāldirektors Braiens Armstrongs saņēmis patentu sistēmai, kas nosūta bitkoinus burtiski tikpat vienkārši kā elektroniskās vēstules.

Kā ziņo Coinbase – patents apraksta sistēmu, kas ļauj lietotājiem veikt maksājumus kriptovalūtā, izmantojot ar attiecīgām bitkoinu adresēm saistītās elektroniskā pasta adreses. Sūtītājs veic pieprasījumu par kriptovalūtas nosūtīšanu uz elektroniskā pasta adresi, un sistēma automātiski pārsūta saskaņotu summu (ja kontā pieejama nepieciešamā bilance) no sūtītāja maka uz maku, kas atbilst saņēmēja elektroniskā pasta adresei.

Sistēma apstrādā transakciju 48 stundu laikā pēc saņēmēja veiktās samaksas apstiprināšanas. Pati kriptovalūta atrodas glabātuvē un tai iespējams piekļūt tikai pēc elektroniskā pasta adreses, kas saistīta ar attiecīgo maku. Piedāvātā sistēma neiekasēs komisijas maksu no lietotājiem. Saskaņā ar patentu – komisijas maksu maineriem maksās pati birža. Transakcijas uz ārējām adresēm ir iespējamas, bet arī tās var būt bezmaksas.

Patentā konkrēti tiek minēts tikai bitkoins un nav teikts – vai sistēma var atbalstīt citas kriptovalūtas. Nav arī nekādu ierobežojumu elektroniskā pasta provaideriem, un tas nozīmē, ka lietotāji var izmantot jau esošās adreses.

Sistēmā būs iekļauta arī maiņas funkcija, kas ļauj lietotājiem konvertēt bitkoinu uz fiat bankas kontā.

Pagaidām nav zināms, vai birža plāno ieviest jauno servisu uz patenta pamata.

Coinbase šonedēļ saņēma arī divus citus patentus. Pirmais ir lietotne, lai pārbaudītu lietotāju kontu atbilstību starptautiskiem un vietējiem likumiem, bet otrs – šiem likumiem neatbilstošu kontu piespiedu aizvēršanas protokols.

Transakciju sistēma, izmantojot elektronisko pastu, potenciāli var vienkāršot darbu ar bitkoinu. Armstrongs augustā paziņoja, ka vēlas izveidot maksimāli atvērtu finanšu sistēmu: “Coinbase koncepcija – lielākas ekonomiskās brīvības radīšana katram cilvēkam un biznesam pasaulē nākamo 10 gadu laikā”.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top