Bez tēmas

Coinbase stimulēs cilvēkus iegūt zināšanas un par to vēl samaksās

Kompānija Coinbase stimulē cilvēkus iegūt zināšanas par kriptovalūtām – un pat grasās viņiem par to samaksāt!

20. decembrī birža paziņoja, ka aktivizē jaunu sistēmu – Coinbase Earn, ar kuru Coinbase lietotāji varēs nopelnīt tokenus 0x, izpildot dažādus izglītojošus uzdevumus – tostarp noskatoties video un piedaloties aptaujās. Jaunajā platformā var reģistrēties tikai ar ielūgumu, kaut gan var pierakstīties arī gaidīšanas lapā.

Preses relīzē arī teikts, ka izglītojošais saturs ir brīvi pieejams neatkarīgi no tā – vai lietotājs būs reģistrēts Coinbase Earn.

Coinbase uzsāka savu programmu pēc klientu un to, kuri nav klienti, aptaujas – un konstatēja, ka vislielākā barjera cilvēku piesaistē kriptovalūtām ir zināšanu trūkums par tām.

Preses relīzē teikts, ka “daudzi ir pauduši lielu vēlēšanos papildu bitkoinam sākt apgūt dažādus kripto aktīvus, bet nezina – ar ko sākt”.

Programmu Coinbase Earn tiek pozicionēta,  kā alternatīvu lietotāju piesaistē mainingam vai kriptovalūtu iegādei:

“Kriptovalūtu mainings parasti nozīmē augstas  izmaksas un tehniskas zināšanas, kamēr kriptovalūtu pirkšanai nepieciešami līdzekļi kriptovalūtu iegādei. Gan vienā, gan otrā gadījumā tas saistīts ar barjerām un ierobežojumiem”.

Tomēr šai gadījumā, lai saņemtu tokenus, lietotājiem nepieciešams tikai viedtālrunis vai dators.

Pagaidām tādā veidā kompānija piedāvā nopelnīt 0x, bet turpmāk plāno pievienot vairāk satura un atbalstu citiem aktīviem.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top