Valūtas

Coinbase paziņo par kriptovalūtas Zcash atbalsta sākumu

ASV vadošā kriptovalūtu birža un tāda paša nosaukuma maka provaiders Coinbase paziņojis par atbalsta sākumu uz lietotāju privātumu orientētajai kriptovalūtai Zcash.

Kā pirmais solis paziņots Zcash atbalsts biržā Coinbase Pro, un lietotājiem jau ir iespēja iemaksāt depozītus. Tirdzniecība pārī ZEC/USDC sāksies pēc tam, kad kriptovalūta būs nodrošināta ar pietiekamu likviditāti, – teikts kompānijas paziņojumā.

Saskaņā ar jau nostiprinājušos tradīciju – jaunā aktīva listings Coinbase Pro norit četros posmos: kontu papildināšana, limita pieteikumu noformēšana, limita pieteikumu salīdzināšana un pilnas funkcionalitātes atvēršana.

Kā atzīmē Coinbase – pirms tiks aktivizēts listinga nākamais posms – depozīti tiks pieņemti vismaz 12 stundas. Sākotnēji ZEC tirdzniecība būs pieejama Coinbase Pro lietotājiem ASV, Eiropas Savienības valstīs, Kanādā, Singapūrā un Austrālijā. Citas jurisdikcijas tirdzniecībai var tikt pievienotas vēlākā posmā.

Atzīmēsim, ka sākotnējā posmā Coinbase plāno nodrošināt depozītu atbalstu gan no caurspīdīgām, gan arī aizsargātām (anonīmām) adresēm, tomēr līdzekļu izvade būs pieejama tikai uz caurspīdīgām adresēm. Turpmāk kompānija izskatīs līdzekļu izvades iespēju uz anonīmām adresēm tajās jurisdikcijās, kur to atļauj darīt likumdošana.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top