Visas ziņas

CoinDeal sāk sadarbību ar GamerHash – tagad varēs maksāt par Netflix ar CDL tokeniem

CoinDeal sāk sadarbību ar GamerHash – tagad varēs maksāt par Netflix ar CDL tokeniem

Maltas kriptovalūtu maiņas platforma „CoinDeal” nupat paziņoja par pirmajiem soļiem sadarbībā ar Polijas projektu „GamerHash”. Uzņēmumi apvienos spēkus, lai reklamētu blokķēdes risinājumus un savstarpēji paplašinātu pakalpojumu klāstu saviem klientiem.

Projekti, kas tiks izstrādāti kā daļa no sadarbības, strauji attīstīsies nākamajos divos ceturkšņos. Tie būs patiešām interesanti projekti!

Pirmkārt, rudenī „CoinDeal” kriptovalūtu maiņas platforma būs integrējusi „GamerHash” (GHX) tokenus, ko ir izstrādājusi kompānija „CoinAxe”, kas darbojas saskaņā ar Maltas likumdošanu. Šobrīd tokeni ir pieejami tikai privātā pārdošanas piedāvājumā. Tokeni ir balstīti uz ERC20, un tiem būs daudz pielietojuma iespēju, tostarp:

  •  Ar tiem jūs varēsiet pasūtīt produktus no veikala „GamerHash” ar papildu bonusiem. Tirgū būs pieejami vairāk nekā 600 produktu, piemēram, Netflix, Spotify un Amazon kartes – GHXow īpašniekiem tiks piedāvātas vislabākās cenas un iespējas.
  •  „GamerHash” platformā GHX tokenu īpašnieki saņems bonusus (balvas, papildu atlaides utt.).
  •  Nākotnē Poznaņas komanda plāno arī pasākumus spēļu spēlētājiem un GHX tokenu īpašniekiem.

Kopīgajai sadarbībai būs vairāki mērķi. „CoinDeal’ piedāvājums ir paredzēts „GamerHash” platformas lietotājiem Eiropā.

  • Biļetes „CoinDeal” rīku iegādei būs pieejamas „GamerHash” lietojumprogrammas Play & Earn modulī.
  • „GamerHash” platformā tiks izmantoti moderni rīki, kurus pārvaldīs kriptovalūtas maiņas platforma „CoinDeal”.
  •  Uzņēmumi plāno kopīgas mārketinga aktivitātes attiecībā uz blokķēdes izstrādi un tokenu ieviešanu.
  •  „GamerHash” platforma piedāvās CDL kriptomakus. Ar CDL tokeniem platformas lietotāji varēs iegādāties GamerHash” veikalā Netflix vai Amazon kuponus. CDL tokenus var iegādāties arī „CoinDeal” platformā vai izmantojot vienu no daudzajām akcijām, kuras platforma nesen ir sākusi piedāvāt. Turklāt jūs lietotāji var nopelnīt arī CDL tokenus, piedaloties balsošanā vai pasūtot „CoinDeal” kriptokartes. Valūtā ieguldīto kapitālu var reizināt ar likmi, kas ir pieejama platformā.

Par GamerHash

GamerHash ir Polijas projekts, kurš jau ir ieguvis nozīmīgus apbalvojumus un tikai tagad sāk globāli paplašināties. Projektam jau ir vairāk nekā 500 000 reģistrētu lietotāju, lai gan tas tirgū ir bijis tikai divus gadus. Spēlētāji var nopelnīt naudu platformā divos veidos: daloties ar datora neizmantoto datorjaudu vai spēlējot spēles, kas ir pieejamas platformā.

Par CoinDeal

CoinDeal ir kriptovalūtas maiņas platforma, kas tika izveidota 2018. gada martā. Neskatoties uz tik īso pastāvēšanas periodu, platforma ir ieguvusi iespaidīgu popularitāti pasaules tirgū. Pateicoties jaunu funkciju ieviešanai, platforma ir lietotājam draudzīga.

Tās galvenais vadmotīvs ir naudas līdzekļu un lietotāju datu drošība. Platforma cenšas nodrošināt pilnīgu lietotāju naudas līdzekļu aizsardzību. Turklāt platforma vienmēr ņem vērā lietotāju viedokli, tāpēc tieši viņi nosaka attīstības virzienu, kurā ir jādodās.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top