Visas ziņas

CoinMarketCap atkal sarakstā iekļauj Dienvidkorejas kriptovalūtas biržu cenas

Coinmarketcap atkal pievērš uzmanību kriptovalūtas cenām Korejas biržāsKriptovalūtas pasaulē katru dienu ir jauni notikumi. Pavisam nesen CoinMarketCap nolēma vairs neiekļaut Korejas kriptovalūtas cenas pasaules tirgus vidējo rādītāju sarakstā. Tagad šķiet, ka vietne ir mainījusi šo lēmumu bez oficiāla brīdinājuma vai paskaidrojuma par to. Šķiet, ka šīs izmaiņas ietekmē visus kriptovalūtas tirgus, lai gan pārējā pasaule nav reaģējusi uz šo pēkšņo izmaiņu ne pozitīvi, ne negatīvi.

Coinmarketcap atkal pievērš uzmanību kriptovalūtas cenām Korejas biržās

Šķiet, ka ir notikušas diezgan interesantas izmaiņas visās Dienvidkorejas kriptovalūtas tirdzniecības platformās. Lai gan visas kriptovalūtas cenas šajā pasaules daļā joprojām ir daudz augstākas, to vērtība tomēr ir samazinājusies. Piemēram, Dienvidkorejas biržas pirms dažām dienām pārdeva bitkoinus par vairāk nekā 14 000 ASV dolāriem, taču tajā pat laikā Rietumu pasaulē bitkoina vērtība nepārsniedza 11 500 ASV dolāru robežu. Šī atšķirība šobrīd ir mazinājusies, lai gan joprojām cenas nav vienlīdzīgas.

Upbit platformā Bitkoina cena tagad ir 12,514 ASV dolāri, savukārt OKEX un Bitfinex to tirgo par 11,737 ASV dolāriem. Tāpat arī platformā Bithumb bitkoina cena pašlaik ir 12 473 ASV dolāri, kas ievērojami atškirās no vērtības dažas nedēļas atpakaļ. Nav skaidrs, kādēļ šāds cenas samazinājums ir pēkšņi noticis, jo neviens negaidīja bitkoina cenas maiņu šādā veidā. Tas gan nenozīmē, ka Bitkoina cenas vērtība ir vienāda visā pasaulē, tomēr 10% cenas atšķirība šobrīd ir diezgan pieņemama.

CoinMarketCap lēmums pēkšņi atkal sarakstā iekļaut Dienvidkorejas biržu kriptovalūtas cenas ir diezgan pretrunīgs. Jo īpaši tādēļ, ka platforma nebija brīdinājusi par sava lēmuma maiņu, kā arī oficiāli nepaziņoja, ka cilvēkiem atkal ir iespēja sekot līdzi Dienvidkorejas biržu kriptovalūtas cenām. Live Coin Watch ir viens no nedaudzajiem CoinMarketCap konkurentiem, kas arī nodrošina lielāko biržu kriptovalūtas cenu sarakstu, taču arī tajā ne vienmēr visas cenas ir redzamas. Ir skaidrs, ka nepastāv pamatots iemesls neiekļaut sarakstā Dienvidkorejas biržu kriptovalūtas cenas, lai gan ir saprotams, ka tās samazina valūtas vidējo vērtību pasaulē.

Šobrīd nav zināms, vai CoinMarketCap atkal nemainīs savu lēmumu par cenu atrašanos sarakstā, kad kriptovalūtas cenas Dienvidkorejas biržās sāks negaidīti strauji pieaugt. Ir loģiski saprotams, ka, ja Dienvidkorejas biržās bitkoina cena palielināsies līdz 15 000 ASV dolāriem, tad Rietumu pasaulē šī cena tikai pārsniegs 13 000 ASV dolārus. Tajā pat laikā visu šo biržu kriptovalūtas pārdošanas apjoms šobrīd ir ļoti zems, kas ne tikai ietekmē Bitkoina tirgu; tas arī attiecas uz altkoiniem.

Šobrīd cilvēkiem ir radušās aizdomas, vai CoinMarketCap apzināti nemanipulē ar kriptovalūtas cenām. Iespējams, šī platforma pēc dažām dienām var atkal noņemt Dienvidkorejas biržu kriptovalūtas cenas no saraksta un potenciāli izraisīt vēl vienu masveida cenu korekciju. Nav skaidrs, kāds ir šīs konkrētās platformas mērķis un kas nosaka tās lēmumus.Nenoliedzami platformai būtu jāinformē cilvēki par savu lēmumu maiņu, jo pašreizējā situācija ir radījusi daudz nevajadzīgas neskaidrības.

Šobrīd šīs izmaiņas gan nav būtiski ietekmējušas atsevišķas kriptovalūtas cenas. Vērīgākie cilvēki būs pamanījuši, ka kopējā kriptovalūtas tirgus vērtība ir pieaugusi par aptuveni 50 biljoniem ASV dolāru kopš Dienvidkorejas biržu cenu iekļaušanas sarakstā. Ja atkal kādas biržas kroptovalūtas cenas netiks iekļautas CoinMarketCap platformas sarakstā, kopējā kriptovalūtas tirgus vērtība samazināsies par pāris desmitiem biljonu dolāru. Ir izveidojusies interesanta situācija, kurai ir vērts pievērst uzmanību.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top