Visas ziņas

Colliers International izstrādājis jaunu tiešsaistes rīku efektīvākai biroju telpu plānošanai

Colliers International izstrādājis jaunu tiešsaistes rīku efektīvākai biroju telpu plānošanai

Jauns rīks Workplace Expert palīdz uzņēmumiem plānot sava biznesa nākotni un iekārtot birojus atbilstīgi kompānijas mērķiem un attīstības stratēģijai.

Starptautiskā nekustamo īpašumu pakalpojumu kompānija Colliers International paziņoja par jauna tiešsaistes rīka Workplace Expert (Darba vietas eksperts) ieviešanu. Šis rīks, kas izstrādāts, reaģējot uz mainīgo praksi, palīdz uzņēmumiem spert pirmos soļus savas nākotnes darbavietas stratēģijas veidošanā un optimālas darba vides radīšanai savai organizācijai un cilvēkiem.

“Esam pamanījuši, ka ar pasaules līmeņa tehnoloģijām veidoto datu apkopojumu nozīme arvien pieaug, tātad šāds analītisks rīks palīdzēs mūsu klientiem pieņemt pārdomātus lēmumus un veidot stratēģiskos plānus, kā arī palielināt sava īpašuma vērtību. Esam izstrādājuši un ieviesuši šo rīku, lai palīdzētu uzņēmumiem evolucionēt un attīstīties darba vides plānošanas jomā,” stāsta Ēriks Bergmans, partneris un Colliers aģentūras vadītājs.

Workplace Expert iesaka dažādas biroja vides un konfigurācijas, pamatojoties uz informāciju par uzņēmuma mērķiem, darba modeļiem un virzītājspēkiem, kas saistīti ar kompānijas zīmolu un darbības kultūru. Šī rīka pamatā ir salīdzinošās vērtēšanas dati, Colliers globālo pētījumu COVID-19 pandēmijas laikā gūtās atziņas un jaunās tirgus tendences.

Tagad birojs vairāk nekā jebkad tiek atzīts ne tikai par tīru izmaksu aktīvu, bet arī par telpu, kurai ir būtiska loma organizācijas cilvēku savienošanā un pilnvarošanā darboties pēc iespējas labāk nākamajā darba pieredzes attīstībā,” sacīja JanJaap Boogaard, darba vietas konsultāciju vadītājs| Colliers EMEA un vadošais rīku izstrādātājs kopā ar globālo Colliers Workplace Advisory komandu. “Lai piesaistītu un noturētu talantus, kā arī ļautu darbiniekiem darboties un sadarboties, izšķiroša nozīme būs pareizas darba vides izveidei, kas veidota atbilstīgi pašreizējiem izaicinājumiem un nākotnes vajadzībām.

Workplace Expert reaģē uz ievadītajiem datiem par katra atsevišķa uzņēmuma organizatoriskajām īpašībām, nevis iesaka risinājumu, pamatojoties uz jau norādītajām vēlmēm. Papildus ieteikumam par konkrētām biroja vidēm rīks “iesaka” arī biroja lielumu, kā arī nepieciešamo darbstaciju un funkcionālo zonu skaitu.

Šis rīks piedāvā ātru un ērtu veidu, kā organizācijām izpētīt pareizo stratēģiju un uzzināt vairāk par darba vides veidu, kas palīdzēs tām ātrāk gūt panākumus. Turklāt Colliers eksperti var arī izstrādāt detalizētākus risinājumus, izmantojot klienta iesniegtos papildu datus, piemēram, par noslogojumu un izmantošanu, darbinieku darba modeļiem un darbinieku aptaujas rezultātiem.

Papildu informācija un iespēja notestēt rīku: Workplaceexpert

PAR COLLIERS INTERNATIONAL

Colliers International Group Inc. (NASDAQ: CIGI) (TSX: CIGI) ir vadošā nekustamo īpašumu (NĪ) pakalpojumu un ieguldījumu pārvaldes kompānija, kas darbojas 68 valstīs un kurā strādā vairāk nekā 15 000 profesionāļu, kas sadarbojas, lai sniegtu ekspertu konsultācijas un maksimāli palielinātu īpašuma vērtību nekustamo īpašumu nomniekiem, īpašniekiem un investoriem. Vairāk nekā 25 gadus mūsu pieredzējusī vadība, kurai pieder aptuveni 40% no mūsu pašu kapitāla, ir nodrošinājusi akcionāriem gada ienākumu ap 20% apmērā. 2019.gadā mūsu ieņēmumi pārsniedza 3 miljardus USD (3,5 miljardi USD, ieskaitot filiāles), un mēs pārvaldām aktīvus ar kopējo vērtību 33 miljardu USD apmērā. Vairāk info colliers.com vai LinkedIn.

Informāciju sagatavoja Anastasija Ruža, PR un Mārketinga nodaļas vadītāja Colliers International.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top