Visas ziņas

Compensa Life veselības apdrošināšana pieejama arī mobilajā lietotnē (Video)

Compensa Life veselības apdrošināšana pieejama arī mobilajā lietotnē
Apdrošināšanas sabiedrība Compensa Life ir radījusi mūsdienīgu risinājumu veselības apdrošināšanas klientiem – Compensa Life mobilo lietotni, kas ļauj ērti pieteikt veselības apdrošināšanas atlīdzību viedtālrunī.

Ar lietotni var ne tikai pieprasīt atlīdzību, bet arī operatīvi sekot līdzi iesniegto atlīdzību statusam, ērti sazināties ar uzņēmumu, kā arī noskaidrot Compensa Life biroju adreses, kontaktus un darba laiku visā Latvijā.

“Compensa Life ir mūsdienīgs uzņēmums, kas seko tehnoloģiju attīstībai un iekļauj tās arī savos pakalpojumos, padarot tos maksimāli ērtus mūsu klientiem. Jaunā lietotne ļauj iesniegt atlīdzības pieprasījumu pāris minūšu laikā, palīdzot mums taupīt pašu vērtīgāko resursu – mūsu laiku,” uzsver Viktors Gustsons, Compensa Life Latvijas filiāles vadītājs.

Jaunā lietotne pieejama latviešu, krievu un angļu valodā. Tā ir droša un aizsargā personas datus.

Lietotne pieejama bez maksas AppStore vai Google Play veikalā. Lietotāja identifikācija iespējama ne tikai ar internetbankas pieejām un Smart-ID, bet arī biometriskajiem personas datiem – sejas atpazīšanu vai pirksta nospiedumu.

Jaunā lietotne tiek pilnveidota un papildināta arī ar citiem pakalpojumiem. Jau drīzumā to varēs izmantot veselības apdrošināšanas plastikāta karšu vietā, kas būs ērtāk un draudzīgāk videi. Tāpat lietotnē būs pieejama visa informācija par Compensa Life sniegtajiem veselības apdrošināšanas pakalpojumiem – apdrošināšanas programmām, limitiem u.c.

Kā norāda V. Gustsons, interese par veselības apdrošināšanu iedzīvotāju un uzņēmumu vidū pēdējā laikā ir būtiski palielinājusies, kas skaidrojams arī ar Covid-19 draudiem sabiedrības veselībai. Veselības apdrošināšana pērn Latvijā bija viens no pieprasītākajiem apdrošināšanas veidiem – gan ar lielāko parakstīto prēmiju apmēru, gan pēc izmaksāto atlīdzību apmēra, liecina Latvijas Apdrošinātāju asociācijas dati.

Compensa Life ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas apdrošināšanas tirgū, kas piedāvā veselības apdrošināšanu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem.

Compensa Life pērn veiktā klientu aptauja atklāj, ka vairums jeb 76% respondentu atzinīgi vērtē uzņēmuma veselības apdrošināšanas programmas, bet 90% aptaujāto ir gatavi ieteikt Compensa Life veselības apdrošināšanu citiem. Absolūtais vairākums jeb 80% atzīst, ka norēķinu kārtība, saņemot medicīnas pakalpojumus ar Compensa Life polisi, ir ērta. Aptauja atklāj arī augstu klientu apmierinātību ar Compensa Life veselības apdrošināšanas atlīdzību saņemšanas termiņu – tās ir 1-2 darba dienas.

Vairāk informācijas meklē arī Compensa Life mājaslapā.

Vienna Insurance Group SE Latvijas filiāle (Compensa Life) ir dzīvības apdrošināšanas sabiedrība, kas Latvijā darbojas jau kopš 1999.gada. Mēs specializējamies dzīvības apdrošināšanā ar uzkrājumu veidošanas un bez tās, privātās un mūža pensijas apdrošināšanā, uzkrājošajā apdrošināšanā bērniem, kā arī nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanā fiziskām un juridiskām personām. Mūsu akcionāru Vienna Insurance Group gandrīz 200 gadu pieredze apdrošināšanā ir spēcīgs atbalsts, kas ļauj mums izstrādāt starptautiskiem standartiem atbilstošus pakalpojumus.

Informāciju sagatavoja Dace Plato, SIA Baltic Communication Partners.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top