Tehnoloģijas

Continental rūpnīca Krievijā atsāk riepu ražošanu

Continental Krievijā

Kalugas rūpnīca Continental, kas marta sākumā uz laiku apturēja riepu ražošanu, ir atsākusi darbu. Riepu piegāde un pārdošana uz laiku bija apturēta, jo rūpnīcas noliktavās bija uzkrājušies lieli agrāk saražotās gatavās produkcijas krājumi eksportam.

Rūpnīcas preses dienests norādīja, ka Continental uzņēmumu grupa turpina nodrošināt riepu piegādi un pārdošanu Krievijas pircējiem, pilnībā ievērojot līgumu nosacījumus.

Ražošanas uzsākšana tiek veikta, lai papildinātu gatavās produkcijas krājumus un apmierinātu aktuālo pieprasījumu primārajā un sekundārajā tirgū. Ražošanas plāns tiks operatīvi koriģēts atkarībā no Krievijas autoražotāju un izplatītāju mainīgajām vajadzībām pēc rūpnīcas produkcijas, kā arī ņemot vērā loģistikas situāciju, izejvielu pieejamību un citus objektīvos ražošanas ciklu ietekmējošos faktorus. – “Kalugas Continental”

Uzņēmuma ražošanas jauda ir 4 miljoni riepu gadā ar perspektīvu paplašināties līdz 16 miljoniem. Šobrīd rūpnīcā strādā vairāk nekā 1000 darbinieku. 2015. gadā Kalugas rūpnīca Continental sāka eksporta piegādes, tostarp uz Eiropas, Āzijas un Ziemeļamerikas valstīm.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top