Tehnoloģijas

Credible analītiķis prognozē jaunu bitkoina ralliju

Credible analītiķis prognozē jaunu bitkoina ralliju

Kriptovalūtu analītiķis “Credible” uzskata, ka rallijs, kas beigsies ar pirmās kriptovalūtas sasniegšanu visu laiku augstākajā līmenī, jau ir sācies.

“Credible” saviem abonentiem apliecināja, ka bitkoins atrodas augošas tendences pirmsākumos, kas sākās pēc pagājušajā gadā notikušā ilgstošā cenu krituma perioda.

Pēc kriptoblogera teiktā, BTC cenas kustība no jūnija līdz decembrim ir ilgākais konsolidācijas periods pēdējo četru gadu laikā: “Ekspansija ir sākusies. Ja jums šķiet, ka 2019. un 2020. gada kāpumi bija spēcīgi, pagaidiet, kad redzēsiet jauno.”

Analītiķis uzskata, ka jebkuram rallijam ir jānotiek pirms zema svārstīguma konsolidācijas periodiem. Viņš atzīst: šādi laiki “ir garlaicīgi“. Tomēr, viņaprāt, tā ir daļa no dabiskā procesa.

“Credible” uzskata: Jo “konsolidācija ir garlaicīgāka“, jo interesantāka ir ekspansija. Tagad ceturtais vilnis ir pagājis, un bitkoins atrodas piektā viļņa sākumā: “Tagad, kad mūsu ceturtais vilnis ir beidzies, es atjauninu grafiku un mūsu lielais piektais vilnis ir sācies.”

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top