Tehnoloģijas

“CrossChem” paplašina tīklu ar jaunu AdBlue® staciju Daugavpilī

“CrossChem” paplašina tīklu ar jaunu AdBlue® staciju Daugavpilī

Ķīmisko produktu ražotājs “CrossChem” atklāj jaunu AdBlue® uzpildes staciju Daugavpilī, Stacijas ielā 66. Jaunā stacija nodrošina ātru un ērtu uzpildīšanas procesu un piedāvā augstākās kvalitātes AdBlue® šķidrumu, kas atbilst ES vides aizsardzības standartiem, veicinot tīrāku gaisa kvalitāti un samazinot izplūdes gāzu emisijas.

“Mēs turpinām iet savu ceļu , nodrošinot ilgtspējīgus un efektīvus risinājumus transporta un loģistikas nozarei. Esam pārliecināti, ka jaunā AdBlue® uzpildes stacija Daugavpilī būs noderīga mūsu klientiem un sniegs atbalstu gan vietējiem, gan starptautiskiem transporta uzņēmumiem, kas strādā šajā reģionā vai ceļo caur to,” stāsta Ričards Andersons, “CrossChem” valdes priekšsēdētājs. 

Šis solis ir daļa no “CrossChem” ilgtermiņa plāna paplašināt savu infrastruktūru un stiprināt savu klātbūtni tirgū. Uz doto brīdi Baltijā darbojas 21 CrossChem AdBlue® uzpildes stacija, kurās iespējams ērti uzpildīt AdBlue® šķidrumu izmantojot “CrossChem” Klientu karti vai mobilo aplikāciju, kā arī veikt izdevīgus pirkumus pie dažādiem lojalitātes programmas partneriem.

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš ietilpst CrossChem International grupā un ir daļa no vispasaules ķīmisko preču ražotāju un izplatītāju ķēdes. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgtspējīgu un dabai draudzīgu produktu ražošana, kas, apvienojot pasaules pieredzi, ļauj samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju. SIA CrossChem ražo AdBlue®, AUS40®, šķidros mēslošanas līdzekļus un auto ķīmiju, kā arī sniedz virkni ar šiem produktiem saistītu pakalpojumu.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top