Visas ziņas

“CrossChem” vienojas par sadarbību ar Polijas vadošu ķīmisko produktu ražotāju DRACO

“CrossChem” vienojas par sadarbību ar Polijas vadošu ķīmisko produktu ražotāju DRACO

“CrossChem” un Polijas DRACO, vadoši ķīmisko produktu ražotāji savās valstīs, paraksta līgumu un uzsāk savstarpēju ķīmisko produktu izplatīšanu. Šī sadarbība padara “CrossChem” par DRACO oficiālo pārstāvi Latvijā, kā arī par izplatītāju Igaunijā un Lietuvā.

“Šī sadarbība mūsu klientiem sniegs iespēju ātri saņemt nepieciešamos produktus, jo “CrossChem” uzturēs praktiski visu DRACO unikālo produktu klāstu savās noliktavās,”  stāsta Ričards Andersons, “CrossChem” valdes priekšsēdētājs. “DRACO produkti ir jau labi pazīstami Latvijas pārtikas un nepārtikas ražotājiem, augstās produkta kvalitātes un samērīgās cenas balansa dēļ.”

DRACO sertificēto produktu klāsts ir plašs un ietver dezinfekcijas, tīrīšanas, saimniecības preces, kas paredzētas lauksaimniecības, pārtikas un nepārtikas rūpniecības vajadzībām.

“Esam gandarīti sadarboties ar “CrossChem”, pieredzējušu un uzticamu partneri ar spēcīgu pozīciju Baltijas tirgū. Kopā mēs esam apņēmušies piegādāt augstas kvalitātes produktus un pakalpojumus reģiona klientiem. Pateicoties “CrossChem” pieredzei un mūsu kopīgajai apņēmībai, esam pārliecināti, ka spēsim veiksmīgi pildīt savu funkciju un turpināsim paplašināt savu klātbūtni tirgū. Mēs ceram uz veiksmīgu sadarbību un daudzām iespējām, kas paveras nākotnē,’’ norāda DRACO valdes priekšsēdētājs Marcin Ļewicki.

DRACO produkti jau ir pieejami iegādei no “CrossChem” interneta veikalā www.cc-market.lv.

Par CrossChem:

SIA CrossChem ir 100% Latvijas kapitāla uzņēmums, kurš ietilpst CrossChem International grupā un ir daļa no vispasaules ķīmisko preču ražotāju un izplatītāju ķēdes. Uzņēmuma biznesa pamatā ir ilgtspējīgu un dabai draudzīgu produktu ražošana, kas, apvienojot pasaules pieredzi, ļauj samazināt izmaksas un palielināt konkurētspēju. SIA CrossChem ražo AdBlue®, AUS40®, šķidros mēslošanas līdzekļus un auto ķīmiju, kā arī sniedz virkni ar šiem produktiem saistītu pakalpojumu.

DRACO kopš 2000.gada ražo ķīmiskās vielas un maisījumus pārtikas, nepārtikas, lauksaimniecības, sabiedriskās ēdināšanas, komunālo un saimniecības pakalpojumu sniedzējiem. Uzņēmums preču klāsts sasniedz 400 produktus, kas nepārtraukti tiek pilnveidoti, izmantojot klientu prasības un ekspertu zināšanas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top