Pasākumi

Crypto Games Conference. Kopsavilkums 25.-26. aprīlis, 2019.gads – Minska, Baltkrievija

 

Crypto Games Conference Minsk 2019

Pagājušajā nedēļā Minskā, Baltkrievijā norisinājās Trešā Crypto Games Conference, kurā divu dienu laikā bija iespēja veidot jaunas sadarbības un biznesa kontaktus. Aptuveni 1000 dalībnieki, 100 runātāji, gandrīz 150 spēļu zīmolu pārstāvji un 50 + mediju uzņēmumi no vairāk nekā 30 valstīm piedalījās lielākajā blokķēdes spēļu pasākumā pasaulē!

Nozares vizionāri un eksperti divu dienu laikā piedalījās diskusijās, un dalījās pieredzē trīs konferencēs, kas bija veltītas blokķēdes spēlēm, tiešsaistes spēlēm un spēļu ekosistēmām un pakalpojumiem.

Galvenie konferences runātāji

Šoreiz Crypto Games Conference pulcēja ap 100 runātājiem no pasaulē zināmām kompānijām, kā Cocos-BCX, GUMI, Arkane Network, NEO, EverdreamSoft and daudzām citām.

Konferences apmeklētības rādītājs gadu gaitā ir pieaudzis par 30%.

Konferences norisinājās trīs zālēs un katrā tika apspriesta atsevišķa tēma:

  • Zaļā zāle – Blokķēdes spēļu ekoksistēmas un pakalpojumi;
  • Dzeltenā zāle – Spēles, kurās izmanto blokķēdes tehnoloģiju un kriptovalūtas;
  • Zilā zāle – Blokķēdes tehnoloģija un kriptovalūtas interneta spēlēs.

Konferences tēmas bija saistītas ar blokķēdes spēļu visbūtiskākajiem un interesantākajiem aspektiem, ietverot sarunas par likviditātes radīšanu spēlēs, juridiskiem, reglamentējošiem un intelektuālā īpašuma jautājumiem; atvērto spēļu ekonomiku un daudziem citiem jautājumiem.

Paneļdiskusijas auditorijā radīja lielu interesi, tika apspriestas tēmas par partnerību un spēlētāju piesaistīšanu, līdz pat investoru perspektīvai blokķēdes spēļu jomā un piekļuves šķēršļu mazināšanai kriptospēlēm jaunajiem spēlētājiem.

Prezentācija & spēles

Spēļu izstrādātāji un labi zināmās studijas prezentēja savas spēles plašākai auditorijai. Īpašajā prezentācijas un izstāžu zonā apmeklētājiem, investoriem un mediju pārstāvjiem bija iespēja uzzināt par visinteresantākajām un daudzsološākajām spēlēm, kuras jau ir nonākušas tirgū vai ir vēl izstrādes stadijā.

Starp prezentētajām spēlēm bija daudz labi zināmas spēles kā My Crypto Heroes, Ether Kingdoms, Blockchain Cuties, Reality Clash, Chibi Fighters and Axie Infinity un daudzas citas.

Lai gan trešā konference jau ir beigusies, pasākumu organizēšanas komanda jau domā par nākošās konferences veidošanu. Šoreiz Kriptospēļu konference ir plānota Kijevā, Ukrainā šajā rudenī, kurā ir paredzēts daudz aktivitāšu un jauns saturs.

Paldies visiem atbalstītājiem!

Kriptospēļu konferences vīzija nebūtu iespējama bez atbalstītāju un partneru atbalsta un palīdzības. Viņi  palīdz popularizēt blokķēdes spēles, atbalstīt spēļu izstrādātājus un visus interesentus, tāpat tiek dota iespēja attīstīt spēļu nozari un rūpēties par tās turpmāku izaugsmi.

Bildes augstākā kvalitātē  Kriptomedia Facebook albumā

Crypto Games Conference 2019 fotoalbums

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top