Visas ziņas

CryptoEvent RIW apkopos gada rezultātus blockchain

CryptoEvent RIW apkopos gada rezultātus blockchain

Maskavā notiks globāls notikums blockchain sfērā – konference CryptoEvent RIW. Pasākums notiks 21.-23. novembrī Russian Internet Week* ietvaros un skars visas blockchain pielietošanas sfēras: no FinTech un AI līdz medicīnai, mākslai un kinematogrāfam. Par norises vietu izvēlēts galvaspilsētas lielākais izstāžu parks – VDNH.

  1. gada rezultāti, reitingu aģentūru pētījumi, lielāko blockchain kompāniju rādītāji un visu blockchain izmantošanas nozaru trendi – tās ir galvenās tēmas, kas pieteiktas CryptoEvent RIW programmā. Konferencē sagaidāms vairāk nekā 3000 dalībnieku.

3 dienu laikā konferences viesiem uzstāsies vairāk nekā 90 runātāji no Krievijas un NVS: Krievijas kripto kompāniju top menedžeri, blockchain paltformu īpašnieki, IT direktori, ICO nozares juristi un mārketologi, informācijas drošības jomā atzīti speciālisti un citas kripto tirgū nozīmīgas personas.

Visas uzstāšanās notiks divās zālēs – “Austrumi” un “Rietumi” – un tiks iedalītas tematiskās plūsmās: likumdošana kriptovalūtu jomā un blockchain valstiskais regulējums, blockchain projektu mārketings un PR, ICO kā investīciju piesaistes instruments, blockchain un gamedev, FinTech, treidings un investīcijas.

Daži no spīkeriem:

  • Oļegs Ivanovs, CryptoBazar Fund CEO un Co-Founder, saviem projektiem piesaistījis investīcijas 90 milj. $ apmērā;
  • Ivans Petuhovskis, kripto biržas EXMO сo-founder, vidējais dienas tirdzniecības apjoms – 150 milj. $;
  • Artjoms Popovs un Aliks Arslanovs – telegrammu kanāla “Baffeta 10 dolāri” izveidotāji (178 tūkst. sekotāju);
  • Vladimirs Ņikitins, ICO padomdevējs Nr.1 saskaņā ar ICOBench versiju;
  • Arturs Lipatovs, kompānijas x-ico.com, kā arī vairāk nekā 20 ICO projektu vadītājs pasaulē;
  • Arī no Latvijas Sandris Murins – Iconiq lab  Co-founder

CryptoEvent RIW dalībnieki varēs apmeklēt RedDot konferenču zāli Russian Internet Week platformā, kur uzstāsies neironu tīklu, PhilTech, jaunuzņēmumu un reklāmas jomas speciālisti.

CryptoEvent RIW izstāžu zonā 50 eksponenti prezentēs savus produktus: blockchain platformas, ICO projektus, kripto biržas, kriptovalūtu maiņas servisus, maininga iekārtas. Izstāde būs pieejama visiem Russian Internet Week dalībniekiem un pulcēs aptuveni 15 000 cilvēku.

Blockchain konferenču neatņemama sastāvdaļa ir networking – CryptoEvent RIW nebūs izņēmums. Konferencē tiks atvēlētas īpašas zonas biznesa sakaru dibināšanai, pārrunām un mierīgai komunikācijai.

Biļetes var iegādāties konferences vietnē: https://cryptoevent.io/riw

*Russian Internet Week (11. Krievijas Interneta nedēļa, RIW 2018), kuras ietvaros notiks CryptoEvent RIW, ir ikgadējais galvenais rudens izstāžu un konferenču notikums piecām digitālās ekonomikas nozarēm: interneta, telekoma, mediju, tehnoloģiju, programmatūras. Pasākums apvieno multiplūsmu forumu (ko prezentē tematiskās bloku konferences), izstādi, augsto tehnoloģiju šovu, kā arī daudzus kultūras un izklaides pasākumus ārpus programmas (prēmijas, prezentācijas un promo akcijas).

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top