Tehnoloģijas

Cyrus SF5 viedā automašīna ar Huawei Harmony operētājsistēmu ir kļuvusi par pārdošanas hitu

Elektroauto ar HarmonyOS

Kompānija “Huawei” paziņoja, ka nebūs aizkavēšanās ar jauno automašīnu piegādēm, jo tā ir paātrinājusi ražošanas tempus

Kā zināms, “Huawei” un “Cyrus” jaunākais hibrīda automobilis Cyrus SF5 ir uzstādījis iepriekšējo pasūtījumu rekordu.

Kopumā divās dienās tika noformēti vairāk nekā 3000 priekšpasūtījumi, nedēļas laikā pasūtīto automašīnu skaits pieauga līdz 6000. Sociālo mediju platformā “Weibo” ir atrodama informācija par Ķīnā pasūtītām vairāk nekā 10 000 Cyrus SF5 automašīnām.

Uz šo ziņu fona Ķīnas tehnoloģiskā kompānija “Huawei” paziņoja, ka nebūs aizkavēšanās ar automašīnu piegādēm, jo tā ir paātrinājusi automašīnu ražošanas tempus un nosūtīs tās atbilstoši grafikam.

Automašīnas maksimālā jauda ir 405 kW, maksimālais griezes moments ir 820 Nm, un paātrinājums no 0 līdz 100 km / h aizņem 4,68 sekundes. Tīri elektriskā režīmā Cyrus Huawei Smart Selection SF5 var nobraukt 180 km, bet kopējā nobrauciena rezerve pārsniedz 1000 km. Automašīnā ir viedā Huawei Smart Cockpit salons, Harmony OS operētājsistēma, Kirin 990A mobilā platforma un Huawei skaņas sistēma. Automašīna ir aprīkota ar četrām universālām apkārtskata kamerām, trīs milimetru diapazona radariem un astoņiem ultraskaņas radariem.

Paredzams, ka nākotnē kompānija “Huawei” sadarbosies ar citiem auto zīmoliem. Saskaņā ar jaunākajām ziņām – kompānija “Chanto Automobile Group” paziņoja, ka tā ir apvienojusi spēkus ar kompānijām “Huawei” un “CATL”, strādājot pie jaunā viedā elektromobiļa, kas ir balstīts uz CNH arhitektūru.

 

Avots: Huaweicentral

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top