Tehnoloģijas

Huawei viedtālruņiem YouTube aizstājējs – Dailymotion

Dailymotion partnerība ar Huawei

Dailymotion pieejams 35 valodās, bet auditorija pārsniedz 250 milj. cilvēku.

Kompānijas Huawei un Dailymotion paziņojušas par vienošanās parakstīšanu – saskaņā ar kuru jaunajos Huawei un Honor viedtālruņos parādīsies saturs no šī straumēšanas servisa, kā arī jauns video atskaņotājs.

Straumēšanas serviss Dailymotion aizstās YouTube, jo Huawei un Honor jaunākajos viedtālruņos nevar tikt izmantoti Google servisi, ASV un Ķīnas savstarpējo nesaskaņu dēļ.

Lietotne Huawei Video jau nodrošina lietotājiem dažādus izklaidējošus materiālus – tostarp filmas un seriālus. Sadarbība ar Dailymotion integrē Huawei Video rīkus video apstrādei un reproducēšanai, proti – Dailymotion video atskaņotāju.

Ķīnas zīmols aktīvi izstrādā ekosistēmu ar nosaukumu Huawei Mobile Services (HMS Core) kā Google alternatīvu savās ierīcēs. Dailymotion kā YouTube aizstājējam ir jāpalīdz Huawei nostiprināt savas pozīcijas. Plānota arī pakāpeniska jaunu funkciju ieviešana, kas palīdzēs piesaistīt lietotāju uzmanību platformai.

Jāpiebilst, ka serviss Dailymotion ir pieejams 35 valodās, bet auditorija pārsniedz 250 milj. cilvēku. Zinātāji atzīmē, ka Dailymotion esot pieejami arī daudzi YouTube kanalā bloķētie video.

Avots: Dailymotion

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top