Visas ziņas

Akcijas “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!” atklāšana – tiešraidē

Akcijas "Darīt digitāli - Tavs jaunais dzīvesveids!" atklāšana - tiešraidē

Foto: Publicitātes

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) no 19. līdz 25.oktobrim organizē akciju “Darīt digitāli – Tavs jaunais dzīvesveids!”. Tās mērķis – mudināt sabiedrību pieteikt valsts un pašvaldību iestāžu pakalpojumus elektroniski, kā arī izmantot valsts piedāvātos digitālos rīkus (e-paraksts, e-adrese u.c.) ikdienas dzīves situāciju ērtākai, ātrākai un drošākai risināšanai tiešsaistē.

Arī akcijas atklāšana notiks attālināti – tiešraidē sociālajos tīklos un ziņu portālos. Aicinām sekot līdzi atklāšanas tiešraidei pirmdien, 19.oktobrī, plkst.10.00. Tiešraide būs skatāma programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” profilos sociālajos tīklos Facebook, Youtube, kā arī vietnē mana.latvija.lv un portālos lsm.lv un tvnet.lv.

Atklāšanā piedalīsies:

  • Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce,
  • Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) Infekcijas slimību uzraudzības un imunizācijas nodaļas vadītāja Elīna Dimiņa,
  • VARAM Projektu pārvaldības nodaļas vecākā projekta aktivitātes koordinatore Liene Strazdiņa,
  • VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” (LVRTC) Korporatīvās komunikācijas daļas vadītāja Vineta Sprugaine,
  • Ārlietu ministrijas (ĀM) Konsulāro pakalpojumu nodaļas vadītāja vietniece Vineta Freimane.

Pēc ministra J.Pūces uzrunas sekos ministra diskusija ar SPKC pārstāvi E.Dimiņu par aktuālo situāciju valstī saistībā ar COVID-19, un cik nozīmīga ir dažādu e-pakalpojumu izmantošana šobrīd. Vebināra saturu par dažādiem noderīgiem digitāliem rīkiem un e-pakalpojumiem (e-paraksts, e-adrese, elektroniskā pieraksta sistēma u.c.) papildinās pārstāvji no VARAM, LVRTC un ĀM.

Akcija noris visu nedēļu no 19. līdz 25.oktobrim. Katra tiešraides vebināra diena būs veltīta kādai noteiktai tematikai (kultūrai, nodarbinātībai, uzņēmējdarbībai, vides aizsardzībai), par ko attiecīgi runās pārstāvji no Latvijas Nacionālās Bibliotēkas, Uzņēmumu reģistra, Valsts ieņēmumu dienesta, Nodarbinātības valsts aģentūras, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Valsts darba inspekcijas, Uzņēmumu reģistra, Valsts ieņēmumu dienesta, Valsts vides dienesta, Dabas aizsardzības pārvaldes u.c. Plašāk par katru dienu šeit.

Aicinām arī šos vebinārus skatīties programmas “Mana Latvija.lv. Dari digitāli!” profilos sociālajos tīklos Facebook, Youtube, kā arī vietnē mana.latvija.lv un portālos lsm.lv un tvnet.lv.

Lai piedalītos akcijas atklāšanā ar iespēju uzdot savus jautājumus Zoom platformā, aicinām pieteikt savu dalību uz e-pastu: manalatvija@strategies.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu, pārstāvēto mediju, tālruņa numuru un e-pastu. Uz Jūsu norādīto e-pastu tiks nosūtīta pieslēgšanās saite/ielūgums, uz norādītā tālruņa numura – WhatsApp saite pieslēgumam.

Visas nedēļas garumā Latvijas mērogā būs iespēja arī pārbaudīt savas zināšanas par e-pakalpojumiem, piedaloties viktorīnā par e-pakalpojumiem. Viktorīna būs pieejams ikvienam interesentam vietnē mana.latvija.lv. Turpat arī informācija par iespēju piedalīties sociālo tīklu konkursā “Digitālais plecs”, kurā ar foto vai video palīdzību konkursa dalībniekiem jāizveido īss vēstījums, kā ikdienā kādam tuvam cilvēkam tiek sniegta palīdzība dažādu e-pakalpojumu apgūšanā.

Informāciju sagatavoja Vita Krieviņa, Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top