Dash

Hiperinflācija Venecuēlā un iziešana Latīņamerikas tirgū ir pozitīvi ietekmējusi Dash cenu

 

Kompānija  Dash Core Group ir noslēgusi sadarbības līgumu ar viedtālruņu ražotāju Kripto Mobile, lai paplašinātu lietotāju bāzi Latīņamerikas teritorijā. Ņemot vērā šo ziņu, kriptovalūta Dash, kas atrodas 13. vietā pēc kapitalizācijas, diennakts laikā pieaugusi par 26%.

Visās Kripto Mobile ierīcēs būs uzreiz pieejamas visas Dash aplikācijas un maki, kā arī mobilo rēķinu papildināšanas serviss Bitrefill.

Saskaņā ar Kripto Mobile līdzdibinātāja Luisa Sosa teikto – šīs priekšrocības ļaus lietotājiem bez problēmām veikt transakcijas ar kriptovalūtu ikdienas dzīvē. Turklāt viedtālruņa cena ar “pilnu Dash ekosistēmu” nepārsniedz 100 $.

Kriptovalūtas ar kapitalizāciju virs 1,5 mljrd. $ cenas pieaugumu varēja ietekmēt arī Dash pieprasījums no Venecuēlas iedzīvotāju puses. Saskaņā ar Dash Core Group izpilddirektora (CEO) Raiena Teilora teikto – pēc valsts prezidenta ziņas par bolivāra denomināciju un tā piesaisti “ar naftu nodrošinātai” kriptovalūtai El Petro  – Dash lietotāju skaits Venecuēlā pieauga vairākas reizes. Viņš arī piebilda, ka trakojošā hiperinflācija valstī un neuzticēšanās kriptovalūtai El Petro liek rezidentiem meklēt jaunus līdzekļu uzglabāšanas veidus.

“Jūlija sākumā Venecuēlā bija aptuveni 400 komersantu, kas ieviesuši Dash maksājumu sistēmā, bet tagad to ir jau vairāk nekā 800. Pagājušajā nedēļā 94 Venecuēlas kompānijas pievienoja Dash – tas ir aptuveni divas reizes augstāk par vidējiem rādītājiem septiņu dienu laikā”, – atzīmējis Raiens Teilors intervijā Business Insider, piebilstot, ka gada sākumā Venecuēla apsteidza Ķīnu un Krieviju pēc Dash lietotāju skaita.

Atzīmēsim, ka materiāla rakstīšanas brīdī altkoina kurss bija aptuveni 197 $, kamēr vēl 27. augustā tā vērtība nepārsniedza 157 $.

Iepriekš Kriptomedia ziņoja, ka masternodes skaits Dash tīklā sasniedzis vēsturisko maksimumu.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top