Valūtas

Dash komerciālie maksājumi palielinās par 100%, pateicoties Latīņamerikas partnerībām

Dash Latiņamerikā

Hedda Werner/Pixabay.com

Uz privātumu balstītās kriptovalūtas Dash pārstāvji ir snieguši ziņojumu investoriem par savu 2020. gada pirmā ceturkšņa finanšu pārskatu, norādot uz stabilu komerciālo maksājumu pieaugumu.

Saskaņā ar ziņojumu, komerciālie maksājumi, izmantojot Dash, 1. ceturksnī pieauga par 104%, un to veicināja vairākas partnerības Latīņamerikas valstu reģionā.

Ievērojams pieaugums salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu

  1. gada 1. ceturksnī mobilajās ierīcēs uzstādīto aktīvo Dash maku skaits sasniedza 101 747, kas ir par 214% vairāk nekā gadu iepriekš un par 21% vairāk nekā iepriekšējā ceturksnī.

Tajā pašā laika ikdienas komerciālo maksājumu skaits, izmantojot Dash, pieauga līdz 17 127, kas ir par 104% vairāk nekā gadu iepriekš.

Šo pieaugumu ir veicinājušas vairākas partnerattiecības Latīņamerikas valstīs, jo īpaši Venecuēlā un Brazīlijā.

Arī kompānija “Burger King” Venecuēlā uzsāka pieņemt maksājumus Dash un citas kriptovalūtās. Turklāt tūkstošiem tirgotāju valstī tagad pieņem Dash kriptovalūtu, pateicoties vietējām interešu aizstāvības programmām un nesenajai Dash kriptovalūtas ieviešanai arī “MegaSoft” tirdzniecības vietu termināļos.

Brazīlijā vairāk nekā 2,5 miljoni tirgotāju tagad var izmantot Dash kriptovalūtu kā maksāšanas līdzekli, izmantojot tādus risinājumus kā ATAR Pay.

Dash cenas un pārdošanas rādītāji arī piedzīvo izaugsmi

Arī Dash cenai šajā periodā bija izcili veiksmīgs laiks, tā pieauga gandrīz gandrīz par 60%, kas padarīja to par vienu no kriptovalūtām ar visaugstāko veiktspēju, kā arī ar vislabāko ceturkšņa pieaugumu kopš 2017. gada.

Lai arī ekonomikas nepastāvība var kavēt kriptovalūtas ieviešanu, “Dash Core Group” mārketinga vadītājs Fernando Gutierrez uzskata, ka pozitīvā tendence ir veicinājusi komerciālo maksājumu pieaugumu:

“Dash lietotāji veic lielākus tēriņus, līdz ar to arī pieaug cena, un rodas uzskats, ka arī darījumi iegūst lielāku nozīmi. Cenas pieaugums, iespējams, veicinās darījumu pieaugumu ilgtermiņa tendencē. ”

Vidējais dienas Dash pārdošanas apjoms biržās piedzīvoja vislielāko pieaugumu, sasniedzot 37 miljonus ASV dolārus, kas nozīmē 987% pieaugumu salīdzinājumā ar iepriekšējo ceturksni un 686% pieaugumu salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu.

Avots: Cointelegraph

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top