Visas ziņas

Dash: mūsu kriptonauda paredzēta maksājumiem – nevis anonimitātei

Dash mūsu kriptonauda maksājumiem – nevis anonimitātei

Dash nevajadzētu uztvert kā vienu no kriptovalūtām, kas orientēta uz konfidencialitāti. Tās labākais definējums – maksājumu līdzeklis, komentārā Cointelegraph paziņojis Dash Core Group mārketinga direktors Fernando Guteress.

“Dash ir kriptovalūta maksājumiem. Tās stiprās puses ir ātrums, vērtība, vienkārša lietošana un lietotāju aizsardzība ar papildu konfidencialitāti”, – teica Guteress.

Viņš atgādināja, ka Dash tīkla lietotāji var anonīmi nosūtīt kriptovalūtu, izmantojot opciju PrivateSend.

Konfidencialitātei Dash izmanto miksēšanas mehānismu PrivateSend. Tas balstīts uz protokolu CoinJoin, bitkoina transakciju anonimizēšanas tehnoloģiju”, – paskaidroja Guteress.

Viņš uzsvēra, ka Dash komanda tikai pieskaņoja CoinJoin tehnoloģiju savām vajadzībām, kuru bitkoina izstrādātāji prezentēja jau 2013. gadā.

Tai pašā laikā Guteress ir pārliecināts, ka varas iestāžu interese par transakciju izsekošanu Monero (XRM) tīklā, kas ir vēl viena uz privātumu orientēta kriptovalūta, ​​nekādā veidā nepakļauj riskam Dash.

“Dash, kuras blokķēde ir publiska, nekas neapdraud. Tā nav jāuzlauž, jo konfidencialitātes pieeja ir varbūtēja un nav balstīta uz šifrēšanu. Tādā ziņā tā ne ar ko neatšķiras no bitkoina”, – piebilda Guteress.

Atgādinām – 2020. gada jūnijā Dash un Zcash transakcijas sāka izsekot analītiskā kompānija Chainalysis.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top