Visas ziņas

Datorpele Logitech MX Anywhere 3 nosacīti darbojas uz jebkuras virsmas un ļauj vienlaikus pārvaldīt vairākus PC ar Windows un macOS

Datorpele Logitech MX Anywhere 3

Kompānija Logitech prezentējusi peli MX Anywhere 3. Datorpeles nepavisam nav ierīces, kuras katru gadu jāatjaunina, taču šīs peles iepriekšējā paaudze iznāca 2015. gadā – tāpēc ir pienācis laiks.

Atgādinām –  MX Anywhere galvenā ideja ir darbība nosacīti uz jebkuras virsmas. Tas noder tiem, kas daudz strādā ar peli ārpus mājas un dažādās vietās, kur nav iespējams izvēlēties pelei virsmu.

Datorpeles pamatā ir sensors ar Darkfield tehnoloģiju un nominālo izšķirtspēju 10000 punktu uz collu, turklāt jutīgums var mainīties no 200 līdz 4000 punktiem uz collu ar soli 50 dpi.

Pelei ir seši taustiņi, akumulators ar 50 mAh kapacitāti pietiks līdz 70 darba dienām, turklāt ir ātra uzlāde: pietiks tikai ar minūti, lai nodrošinātu pelei 3 stundu darbību. Starp citu – tā uzlādējama, izmantojot UCB-C portu. Turklāt manipulatoru ierīcei var pievienot trīs veidos: izmantojot USB-C kabeli, Bluetooth vai raidītāju Unifying. Flow tehnoloģija ļauj vienlaikus pārvaldīt trīs PC, pārvietojot kursoru starp monitoriem, turklāt tiek atbalstīts pat darbs vienlaikus ar Windows un macOS.

Logitech MX Anywhere 3 datorpele

Logitech īpaši pievērš uzmanību ritenītim  MagSpeed, kas ļauj vadīt kursora pārvietošanos ar precizitāti līdz pikselim un ritināt 1000 rindas sekundē. Turklāt tā darbojas gandrīz nedzirdami.

Peles gabarīti – 100,5 х 65 х 34,4 mm, svars 99 g. MX Anywhere 3 cena – 80 dolāri.

Avots: Logitech

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top