Mainings

Daymak parāda maininga elektromobili Spiritus (Video)

Daymak maininga elektroauto

Kompānija Daymak izvirzījusi mērķi radīt elektromobili, kas dīkstāves periodā var mainot kriptovalūtas. Mūsdienu elektromobiļi ir aprīkoti ar jaudīgām skaitļošanas sistēmām, kas nepieciešamas pastāvīgam ceļu satiksmes situācijas monitoringam un analīzei.

Taču, kad automašīna nebrauc vai tiek uzlādēts akumulators, tad šīs jaudas stāv dīkā. Izstrādājot  elektromobili Spiritus, Daymak nolēma šo kļūdu novērst. Tādējādi – teorētiski – Spiritus tiešā nozīmē spēs segt tā izdevumus.

Pērnā gada oktobrī Daymak nodemonstrēja pirmo Spiritus “sērijveida” prototipu, kas spēj attīstīt ātrumu līdz 137 km/h. Tolaik tā bija statiska demonstrācija.

Daymak noteikusi mērķi – gadā saražot līdz 50 tūkstošiem elektrisko trīsriteņu Spiritus. Ražošanu plānots organizēt Kanādas pilsētā Ontario. Saskaņā ar ieceri – rūpniecības uzņēmums tiks izveidots, piedaloties partneriem EV Battery Tech un IONiX Pro. Šeit plānots izveidot simtiem ražošanas un tehnoloģisko darbavietu. Kompānija pašlaik pabeidz darbu pie objekta projekta 39,5 tūkstoši kvadrātmetru platībā, kur galarezultātā tiks ražota visa Premium klases produkcija ar Avvenire zīmolu.

Video publicējis Daymak pētījumu un izstrāžu viceprezidents Maiks Čou. Klipā ietverts īss apraksts “Spiritus elektromobiļa pirmais testa brauciens”. Pēc visa spriežot – tas ir personisks, nevis korporatīvs kanāls, jo tajā ir tikai daži videoklipi ar pašu Čo.

Video demonstrē parasto trīsriteņu automobiļa kustību – iebraukšanu stāvvietā, pagriezienus u. tml. Video faktiski parāda, ka elektromobilis ir reāls, tas spēj braukt un to iedarbina tā spēka ierīce. Citiem vārdiem sakot, videoklipā redzams, ka Spiritus ir īsts auto – nevis tikai koncepcija uz papīra.

Kas attiecas uz elektromobiļa spēju mainot kriptovalūtas – vide par to nekas nav teikts.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top