Mainings

Kanādā tiks ražots maininga elektroauto

Daymak Spiritus kriptovalūtu mainingam
Kanādas elektromobiļu ražotājs Daymak paziņojis par jauna modeļa Spiritus izlaidi 2023. gadā. Automobilī ieviesīs tehnoloģiju Daymak Nebula, kriptovalūtu ieguves infrastruktūru un kriptovalūtu maciņu.

Spiritus ietilps Avvenire līnijā, kurā iekļautas ierīces, sākot no elektrovelosipēdiem līdz projektējamiem lidojošiem elektromobiļiem.
Saskaņā ar preses relīzi – 60 dienās Avvenire iepriekšēju pasūtījumu summa sasniegusi 350 milj. $. No 1. jūnija maksājumi tiek pieņemti arī bitkoinā, Ethereum, Dogecoin un Cardano.


Kompānija iesniegusi pieteikumu tehnoloģijas Daymak Nebula patenta aizsardzībai. Mainingu nodrošinās GPU risinājums. Gūtie ienākumi nonāks makā, “kas spēj atrisināt jebkuras vajadzības ar kriptovalūtu palīdzību”.

“Ceļu nodevas, autostāvvietu un braukšanas maksu Spiritus varēs samaksāt brauciena laikā, izmantojot digitālos aktīvus. Programmatūra spēs apstrādāt arī banku operācijas. Spiritus iebūvētais maineris pelnīs naudu uzlādes vai stāvēšanas laikā”, – paziņoja Daymak prezidents Aldo Baioki.

Pēc top menedžera teiktā – Spiritus būs kaut kas vairāk nekā automašīna. Kompānijā sagaida, ka līdz 2023. gadam notiks blokķēdes revolūcija un kriptovalūtu maksājumi būs ikdienas prakse.

Video – Daymak Spiritus

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top