Tehnoloģijas

Dedzinot monētas Circle mēģina atgriezt USDC piesaisti dolāram

Dedzinot monētas Circle mēģina atgriezt USDC piesaisti dolāram

Blokķēdes izpētes platforma Nansen ir atklājusi, ka USDC stabilā monēta pēc gandrīz 3 miljardu USDC sadedzināšanas ir atgriezusies pie USD 0,97. Silicon Valley Bank (SVB) maksātnespēja izraisīja nebijušu USDC vērtības kritumu.

Stabilu monētu operātors Circle pēdējo 24 stundu laikā sadedzināja USDC gandrīz 650 miljonu USD vērtībā un izlaida USDC USD 16,7 miljonu vērtībā. Šī darbība palīdzēja USDC atgriezties pie USD 0,97 pēc smagas krituma līdz pat USD 0,88.

USDC bija viens no pirmajiem SVB maksātnespējas upuriem, jo ​​bankrotējušajā bankā tika uzglabātas šīs stabilās monētas aptuveni 3,3 miljardu dolāru vērtībā. Sākoties nelielai panika USDC  zaudēja piesaisti ASV dolāram.

Circle apliecināja sabiedrībai, ka turpinās standarta darbības, gaidot skaidrojumu par SVB aktīvu nodošanu Federālajai apdrošināšanas korporācijai (FDIC) un to, kā šīs darbības ietekmēs ieguldītājus. Monētu dedzināšana bija tikai viens no pasākumiem, kas palīdzēja turpināt pakalpojumu sniegšanu klientiem.

Circle izmantos korporatīvos līdzekļus un “ārējo kapitālu”, lai atbalstītu USD Coin (USDC), ja viņi nespēs laikus vai pilnībā atgriezt daļu no stabilo monētu rezervēm, kas atrodas SVB kontos.

Circle kopā ar Coinbase ir daļa no centra konsorcija, kas ir USDC emitents.

Saskaņā ar Circle vadītāja Džeremija Allaira teikto, 77% USDC rezervju ir valsts kases obligācijās, 23% ir skaidrā naudā, “kas tiek turēti dažādās iestādēs”. Papildus SVB uzņēmums izmanto BNY Mellon, BlackRock un Signature Bank pakalpojumus.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top