Tehnoloģijas

Pirmie defekti salokāmiem Samsung Galaxy Z Flip un Motorola RAZR telefoniem

Pirmie defekti salokāmiem Samsung Galaxy Z Flip un Motorola RAZR

Salokāmo viedtālruņu Samsung Galaxy Z Flip un Motorola RAZR pirmie īpašnieki ziņo par konkurentiem kopīgu problēmu. Šķiet, ka abu viedtālruņu vājā vieta ir temperatūra.

Kas noticis

Ar Motorola RAZR, kas nopirkts tikai pirms nedēļas, noticis, lūk, kas. Locījuma vietā plastikāta aizsargpārklājums atlobījās no displeja, lai gan viedtālrunis netika nomests, vai kā savādāk bojāts.

Īpašnieks domā, kas tas noticis temperatūras svārstību dēļ. Viņš telefonu bija atvēris ārā apmēram mīnus 2 grādu temperatūrā, pēc tam atgriezies siltā mājā. Un jau nākamajā dienā uz displeja pamanījis “burbuli”.

Tamlīdzīgs gadījums noticis arī ar Samsung Galaxy Z Flip, turklāt uzreiz pēc izsaiņošanas. Lietotājs bija saņēmis pavisam jaunu viedtālruni, noņēmis ekrāna plēvīti un to aizvēris. Pēc tam izdzirdējis stikla čirkstoņu, bet locījuma vietā parādījusies plaisa.

Visticamāk, ka viedtālrunis pie sava īpašnieka braucis aukstumā un arī neizturēja straujas temperatūras svārstības.

Tajā pašā dienā Samsung nomainīja ierīces ekrānu. Vai par to maksāja lietotājs – netiek precizēts.

Polimēra materiāliem piemīt īpašība sarauties un cietēt aukstumā un paplašināties, kļūstot mīkstākiem siltumā. Ir aizdomas, ka tieši tādēļ Samsung Galaxy Z Flip un Motorola RAZR radās šī problēma.

Avots: InputAmir

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top