Visas ziņas

DelfinGroup dividendēs izmaksās 1,3 miljonus EUR

DelfinGroup dividendēs izmaksās 1,3 miljonus EUR

AS DelfinGroup valdes loceklis Kristaps Bergmanis

Latvijas finanšu nozares koncerna AS DelfinGroup akcionāri apstiprinājuši ceturkšņa dividenžu izmaksu 1,3 miljonu EUR apmērā pēc nodokļu nomaksas. Dividendes tiks izmaksātas līdz 2021. gada 31. martam. Tāpat akcionāri apstiprinājuši arī jaunu dividenžu izmaksas politiku.

AS DelfinGroup valdes loceklis Kristaps Bergmanis: “Līdz ar lēmumu par dividenžu izmaksu akcionāru sapulce apstiprināja arī jaunu dividenžu politiku. Tā paredz regulāru ceturkšņa dividenžu izmaksu līdz 50% no ceturkšņa peļņas un gada dividenžu izmaksu tādā apmērā, kas nodrošina optimālu uzņēmuma kapitāla struktūras līdzsvaru.”
2020. gada 4. ceturksnī uzņēmums veica ceturkšņa dividenžu izmaksu 1 milj. EUR apmērā.

AS DelfinGroup nerevidētais konsolidētais apgrozījums 2020. gadā bija 24 milj. EUR, kredītportfelis sasniedza 34 milj. EUR un EBITDA pieauga līdz 9 milj. EUR. Apgrozījums, salīdzinot ar iepriekšējā gada attiecīgo periodu, pieauga par 8%, savukārt uzņēmuma kredītportfelis palielinājās par 9%. Konsolidētā EBITDA gada laikā kāpa par 8%.

Par DelfinGroup
AS DelfinGroup ir licencēts finanšu nozares uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā un pārstāv zīmolus Banknote, VIZIA un Rīgas pilsētas lombards. Uzņēmums nodrošina darbu 270 profesionāļiem 91 filiālē 38 Latvijas pilsētās. Koncerna 2020. gada aprēķinātie nodokļi ir 3,42 miljoni eiro. AS DelfinGroup ir LTRK dalībniece un ir saņēmusi VID sadarbības programmas Zelta līmeņa statusu. Koncerna pamatpakalpojumi ir mazlietotu preču tirdzniecība, lombarda aizdevums, patēriņa aizdevums, kā arī senioru aizdevums, kura nosacījumi ir īpaši pielāgoti senioriem. DelfinGroup obligācijas tiek tirgotas Nasdaq biržas Riga Baltijas First North obligāciju sarakstā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top