Visas ziņas

DelfinGroup pievienojas jauns finanšu direktors ar starptautisku pieredzi Fintech nozarē

DelfinGroup pievienojas jauns finanšu direktors ar starptautisku pieredzi Fintech nozarē

Gatavojoties sākotnējam publiskajam akciju piedāvājumam (IPO) Nasdaq Riga biržā, AS DelfinGroup paplašina vadības komandu. Līdzšinējais finanšu direktors un valdes loceklis Kristaps Bergmanis turpmāk pievērsīsies investoru attiecībām un IPO procesa īstenošanai. Savukārt finanšu direktora pienākumus turpmāk veiks finanšu nozares profesionālis Aldis Umblejs.

AS DelfinGroup padomes priekšsēdētājs Agris Evertovskis: “IPO ir šī gada uzņēmuma prioritāte, tāpēc tā īstenošanai esam novirzījuši ievērojamus resursus. Saprotam, ka tagad daudz vairāk laika un resursu ir jāvelta investoru attiecību veidošanai, un turpmāk tam visu savu uzmanību veltīs ilggadējais valdes loceklis un finanšu direktors K. Bergmanis. Tas atslogos pārējos vadības komandas locekļus, ļaujot koncentrēties uz tiešajiem ikdienas uzdevumiem. Sākot ar 3. augustu, finanšu direktora pienākumus no K. Bergmaņa pilnībā pārņems jaunais vadības komandas loceklis Aldis Umblejs. A. Umblejam ir lieliska un bagāta starptautiska pieredze un zināšanas. Uzņēmuma padome ir pārliecināta, ka šīs pārmaiņas palīdzēs vēl veiksmīgāk realizēt ambiciozo DelfinGroup attīstības stratēģiju.”

DelfinGroup pievienojas jauns finanšu direktors ar starptautisku pieredzi Fintech nozarē

Aldis Umblejs

Umblejam ir labas vadības un komunikācijas prasmes, kā arī viņš ir augsti kvalificēts eksperts finanšu, grāmatvedības un nodokļu jautājumos. Viņš ir ieguvis Apvienotās Karalistes sertificēta grāmatveža kvalifikāciju (ACCA), kā arī ir ASV CFA Institūta finanšu analītiķa programmas trešā līmeņa kandidāts. Pirms tam viņš ir studējis Banku augstskolā un Rīgas Juridiskajā augstskolā, iepriekš bijis finanšu direktors un valdes loceklis starptautiskā finanšu tehnoloģiju uzņēmumā AS Finitera, projektu vadītājs starptautiskajā auditorkompānijā EY, finanšu direktors SIA Scandagra Latvia, kā arī strādājis ar iekšējo auditu saistītos amatos vairākos citos uzņēmumos.

AS DelfinGroup finanšu direktors Aldis Umblejs: “Izmantošu savu pieredzi finanšu tehnoloģiju nozarē, lai palīdzētu uzņēmumam straujāk virzīties automatizācijas un digitalizācijas jomā. Tāpat palīdzēšu valdei turpināt nodrošināt stabilus izaugsmes rādītājus un sasniegt finanšu plānā izvirzītos uzdevumus, panākot lētāku finanšu resursu pieejamību uzņēmumam.”

Valdes locekļa Kristapa Bergmaņa komentārs: “Alda Umbleja pievienošanās mūsu komandai ir būtisks ieguvums. Esmu pārliecināts, ka Alda zināšanas un pieredze sekmēs gan uzņēmuma finanšu rādītāju izaugsmi, gan arī būs nozīmīgs atbalsts, kopīgi veidojot attiecības ar uzņēmuma obligāciju un plānotā IPO akciju investoriem, kas turpmāk būs mana prioritāte.”

AS DelfinGroup šī gada martā paziņoja par plāniem 2021. gada otrajā pusē veikt akciju sākotnējo publisko piedāvājumu (IPO) Nasdaq Riga biržā. Lai uzzinātu vairāk par šo notikumu, interesenti ir laipni aicināti pierakstīties jaunumiem uzņēmuma mājaslapā.

 

Par DelfinGroup

AS DelfinGroup ir licencēts finanšu nozares koncerns, kas dibināts 2009. gadā un pārstāv zīmolus Banknote, VIZIA un Rīgas pilsētas lombards. Uzņēmums nodrošina darbu 277 profesionāļiem 93 filiālēs 38 Latvijas pilsētās. DelfinGroup ir Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras un Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas dalībniece un ir saņēmusi Valsts ieņēmumu dienesta sadarbības programmas Zelta līmeņa statusu. DelfinGroup pamatpakalpojumi ir lietotu preču tirdzniecība filiālēs un internetā, lombarda aizdevums, patēriņa aizdevums, kā arī senioru aizdevums, kura nosacījumi ir īpaši pielāgoti senioriem. DelfinGroup obligācijas ir kotētas Nasdaq Riga First North obligāciju sarakstā. 2020. gadā uzņēmuma apgrozījums bija 23,7 miljoni eiro, kredītportfelis sasniedza 34,6 miljonus eiro, EBITDA pieauga līdz 9,3 miljoniem eiro un peļņa pirms nodokļiem sasniedza 4,65 miljonus eiro. DelfinGroup 2020. gada aprēķinātie nodokļi bija 3,42 miljoni eiro.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top