Visas ziņas

DelfinGroup koncerns restrukturizē trīs meitasuzņēmumus

DelfinGroup koncerns restrukturizē trīs meitasuzņēmumus

Latvijas finanšu nozares koncerns DelfinGroup ir uzsācis trīs meitasuzņēmumu – SIA Banknote commercial properties, SIA Refin un SIA ExpressInkasso restrukturizāciju un funkciju pārdali. Turpmāk šo meitasuzņēmumu funkcijas pildīs DelfinGroup mātesuzņēmums.

SIA Banknote commercial properties ir nekustamo īpašumu pārvaldības uzņēmums, kas pārvaldīja vairākus nekustamos īpašumus, kuros darbojas Banknotes filiāles, tostarp divas filiāles Jelgavā un viena Valkā. Turpmāk šo īpašumu pārvaldību nepastarpināti veiks DelfinGroup.

Tāpat DelfinGroup pārņems nebanku hipotekārās kreditēšanas uzņēmuma SIA Refin un ārpustiesas parādu piedziņas uzņēmuma SIA ExpressInkasso funkcijas un klientus.
AS DelfinGroup valdes loceklis Kristaps Bergmanis: “Līdz ar koncerna izaugsmi 2020. gadā uzsākām plašāku uzņēmumu reorganizācijas procesu, gan mainot identitāti, gan arī uzsākot mātesuzņēmuma pārejas procesu no sabiedrības ar ierobežotu atbildību uz akciju sabiedrību. Atbilstoši akcionāru un investoru vēlmēm paralēli izmaiņas tiek veiktas arī vairākos koncerna meitasuzņēmumos. Reorganizācijas procesu plānojam pabeigt šī gada 2. ceturksnī.”

AS DelfinGroup valdes loceklis Kristaps Bergmanis

AS DelfinGroup valdes loceklis Kristaps Bergmanis

Tāpat, lai stiprinātu koncerna korporatīvās pārvaldības pamatus, DelfinGroup gada sākumā izsludināja starptautisku konkursu neatkarīgu padomes locekļu atlasei. Turpmāk vismaz puse DelfinGroup padomes locekļu būs neatkarīgi profesionāļi, un tos uz pieciem gadiem ievēlēs akcionāru sapulce.

Par DelfinGroup

AS DelfinGroup ir licencēts finanšu nozares uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā un pārstāv zīmolus Banknote, VIZIA un Rīgas pilsētas lombards. Uzņēmums nodrošina darbu 270 profesionāļiem 91 filiālē 38 Latvijas pilsētās. Koncerna 2020. gada aprēķinātie nodokļi ir 3,42 miljoni eiro. AS DelfinGroup ir LTRK dalībniece un ir saņēmusi VID sadarbības programmas Zelta līmeņa statusu. Koncerna pamatpakalpojumi ir mazlietotu preču tirdzniecība, lombarda aizdevums, patēriņa aizdevums, kā arī senioru aizdevums, kura nosacījumi ir īpaši pielāgoti senioriem. DelfinGroup obligācijas tiek tirgotas Nasdaq biržas Riga Baltijas First North obligāciju sarakstā.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top