Tehnoloģijas

Densitron sadarbojas ar LG Business Solutions Europe, lai piedāvātu vienotus vadības centru risinājumus

Densitron sadarbojas ar LG Business Solutions Europe, lai piedāvātu vienotus vadī-bas centru risinājumus

Densitron inteliģentā displeju sistēma (IDS) un LG IP savienotie displeji kopīgi piedāvās nevaino-jamu attēlu

Premium nozarei atbilstošu displeju risinājumu izstrādātājs LG Business Solutions un globālais inovatīvu cilvēka un mašīnas mijiedarbības (HMI) un displeju tehnoloģiju līderis Densitron paziņojuši par jaunas partnerības izveidi. Densitron inteliģentās displeju sistēmas (IDS) platformas integrācija ar LG IP savienotajiem displejiem, kas jau ir kļuvuši par nozares standartu, palielinās apraides uzstādīšanas iespējas, tādējādi uzņēmumiem uzlabojot un pielāgojot savus piedāvājumus konkrētās nozares klientu vajadzībām.

LG augstākās klases displeju risinājumi tagad atbalsta dažādus IP sakaru protokolus, padarot tos ideāli piemērotus profesionālām iekārtām, kuru pamatā ir Densitron IDS platforma. Uzņēmumiem bija lietderīgi apvienot spēkus, jo LG displeju risinājumus jau izmanto daudzi vadības un mediju centri.

Densitron IDS globālā biznesa direktors Reubens Suks (Reuben Such) norāda: “Jau pēc pirmās sarunas ar LG bija skaidrs, ka viņu nākamais mērķis bija nostiprināties apraides jomā. LG veica izpēti mediju tipa vidēs, kā pārvaldīt ekrānus, un vai ar savu partneru starpniecību varētu piedāvāt uz lietotāja saskarni balstītu vadības risinājumu. Protams, tas ir tieši tas mēs spējam nodrošināt ar IDS.”

Lai gan sākotnēji galvenā uzmanība tiks pievērsta vienkāršākam izmantojumam vadības centros, Reubens Suks (Reuben Such) saskata arī potenciālu IDS ieviest kopā ar citiem LG produktiem, kas ir piemēroti studiju vidēm: “LG ir ļoti plašs digitālo izkārtņu produktu klāsts, kas jau tiek izmantots studijās, kā arī displeju klāsts, kas ietver daudz dažādus modeļus un izmērus. Taču šobrīd uzsvars tiks likts uz IDS integrācijas veicināšanu ar LG IP ekrāniem.”

Šim nolūkam uzņēmumi plāno demonstrēt savu sadarbību vairājos LG ekopartneru atvērto durvju dienu pasākumos. LG Business Solutions Europe uzņēmuma biznesa attīstības vadītājs Žuāu Moreira skaidro: “Mūsu radītajā izstāžu zālē ceram sagaidīt sistēmu integratorus, konsultantus un galalietotājus, kuri varēs iepazīties ar mūsu IDS un LG displejiem, kā arī iepazīties ar LG un Densitron sadarbību.”

Par LG Business Solutions Company

LG Business Solutions Company ir uzticams partneris, kas piedāvā inovatīvus produktus un risinājumus dažādām nozarēm visā pasaulē. Ar unikālu piedāvājumu portfeli, sākot no nozarē vadošajām OLED un LED izkārtnēm līdz augstas efektivitātes AVGK risinājumiem, LG ir cienījams zīmols klientu vidū visā pasaulē. LG IT risinājumu vidū ir biznesa monitori, portatīvie datori, projektori, mākoņdatošanas ierīces, medicīniskie displeji un komerciālie roboti, kas izstrādāti, lai maksimāli palielinātu darba efektivitāti un nodrošinātu klientiem augstu vērtību.

Par Densitron

Densitron, kas dibināts pirms vairāk nekā 50 gadiem, ir displeju eksperts, kas izstrādā un ražo uz pieskārieniem balstītus HMI (cilvēka un mašīnas mijiedarbības) risinājumus, kas pielāgoti klientu vajadzībām visā pasaulē. 2019. gadā Densitron no IPE Technologies iegādājās inteliģentās displeju sistēmas (IDS) produktu un zīmolu. IDS ir integrēta Densitron vadības virsmās un piedāvā pilnībā mērogojamu, tīklā balstītu displeju un vadības sistēmu, kas ir loģisks un nemanāms Densitron esošā produktu klāsta papildinājums. Mēs sadarbojamies ar saviem klientiem, lai izprastu viņu īpašās prasības un pēc tam radītu tām īpaši pielāgotus produktus. 2015. gada novembrī uzņēmumu Densitron iegādājās Quixant plc, kas izstrādā un ražo ļoti optimizētus datoru risinājumus un monitorus galvenokārt globālajai videospēļu nozarei. Uzņēmumam ir biroji Āzijā, Eiropā un Ziemeļamerikā un pieredzējuši inženieri visā pasaulē, bet mūsu globālā pieeja inovācijām vienmēr ir balstīta uz padziļinātām vietējām zināšanām un izpratni par kultūras prasībām. Mūsu produkti atrodami dažādās nozarēs, tostarp apraides, medicīnas, drošības, automobiļu, digitālo izkārtņu un videospēļu sektoros. Papildu informācija pieejama www.densitron.com

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top