Visas ziņas

Deutsche Bank analizē bitkoina kursa pieaugumu

Deutsche Bank analizē bitkoina kursa pieaugumu

ASV centrālās bankas bāzes likmes samazināšanas iespēja varēja būt katalizators bitkoina kursa pēdējās palielināšanās laikā. Tādu viedokli paudis darbinieku skaita un aktīvu summas ziņā lielākā Vācijas konglomerāta – Deutsche Bank tematisko pētījumu un kreditēšanas stratēģijas nodaļas vadītājs Džims Rīds, komentējot FRS vadītāja Džeroma Pauela neseno uzstāšanos.

“Ja centrālās bankas atbalstīs pašreizējo agresijas līmeni, tad alternatīvās valūtas patiešām kļūs nedaudz pievilcīgākas”, – viņš teica.

Iepriekš Pauels paziņoja, ka FRS var samazināt bāzes likmi, lai izvairītos no negatīvām sekām ASV ekonomikai, ņemot vērā pieaugošo nenoteiktību un inflācijas riskus.

Pērnā gada sākumā Deutsche Bank analītiķi paziņoja, ka investori ir spiesti vērsties pie alternatīviem finanšu instrumentiem zemā ienesīguma un volatilitātes līmeņa dēļ vērstpapīru tirgos.

Pats Rīds vakardienas intervijas gaitā atgriezās pie viņa ilgstoši virzītā viedokļa par to, ka centrālās bankas novedīs esošo fiat monetāro sistēmu līdz pilnīgam sabrukumam.

“Lai gan pastāvošā spekulatīvā interese par kriptovalūtām vispirms jau ir saistīta ar blockchain tehnoloģiju, un nevis ar ticības zaudēšanu papīra naudai kā tādai, kādā brīdī, iespējams, parādīsies universālāks norēķinu līdzeklis, kas būs konkurents papīra naudai”, – viņš teica 2017. gada novembrī.

 

 

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top