Ethereum

Deutsche Telekom kļūst par Ethereum validatoru

Deutsche Telekom kļūst par Ethereum validatoru

Vācijas telekomunikāciju gigants Deutsche Telekom ir ieviesis savu Ethereum darījumu validācijas nodi, lai atbalstītu steikingu ETH tīklā.

To veica T-System Multimedia Solutions (MMS) nodaļa. Uzņēmums pūla pārvaldībai izmanto lietojumprogrammu DAO StakeWise. Tādējādi uzņēmuma klienti var patstāvīgi piedalīties darījumu validācijā un viņiem nav jāpalaiž savas nodes.

“Šis ir jauns Deutsche Telekom virziens. Kā nodes operators mēs ieejam PoS (Proof of Stake) jomā un cieši sadarbosimies ar DAO kopienas locekļiem,” sacīja T-Systems MMS Blockchain risinājumu centra vadītājs Dirk Roder Head.

Attiecīgi Deutsche Telekom kļūst par konkurentu tādiem steikinga milžiem, kā Lido. Šis ir diezgan populārs pakalpojums, jo lietotāji var piedalīties, gūt peļņu, un tajā pašā laikā ieejas summas kļūst daudz pieejamāka.

Iepriekš telekomunikāciju uzņēmuma “Deutsche Telekom” meitasuzņēmums “T-Systems MMS” “izmantoja savu infrastruktūru, lai piedalītos publiskās “Polkadot” blokķēdes darbā kā validators”. Turklāt “T-Systems MMS” iegādājās arī DOT monētas.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top