Tehnoloģijas

 “Deutsche Telekom”  meitas uzņēmums ir iegādājies “Polkadot” digitālos aktīvos

Deutsche Telekom Polkadot

Telekomunikāciju uzņēmuma “Deutsche Telekom” meitasuzņēmums “T-Systems MMS” “izmanto savu infrastruktūru, lai piedalītos publiskās “Polkadot” blokķēdes darbā kā validators”. Turklāt “T-Systems MMS” iegādājās DOT monētas, kurus uzņēmums raksturoja kā “vietējos tokenus”.

DOT digitālie aktīvi ir 9. vietā ieguldījumu ziņā (29,5 miljardi ASV dolāri).

Ir svarīgi, lai liels telekomunikāciju uzņēmums būtu ieinteresēts gan “Polkadot” projekta tehnoloģiskajā “izpildījumā”, gan šīs blokķēdes koinos. Tā nav pirmā reize, kad “Deutsche Telekom” izrāda interesi par blokķēdi un kriptovalūtu jomu. 2021. gada aprīlī kļuva zināms, ka “Deutsche Telekom” ir ieguldījis uz blokķēdes balstītā maksājumu platformā “Celo”, kas ļauj lietotājiem piekļūt projektiem decentralizēto finanšu jomā.

Kā toreiz norādīja “T-Systems MMS” blokķēdes risinājumu centra vadītājs Andreas Dītrihs:

“Mums nav atbildes uz jautājumu par to, kādā pozīcijā būs “Celo” pēc pieciem vai desmit gadiem, bet es uzskatu, ka darbs pie šī projekta nav veltīgs.”

Kopš šī paziņojuma “Celo” digitālā aktīva kapitalizācija ir pieaugusi par 262%, līdz pašreizējai 2,1 miljardu ASV dolāru vērtībai (68. vietā  starp citām kriptovalūtām).

Avots: Telekom,  CNBC

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top