Visas ziņas

Tuvojas DevTernity – Latvijas lielākā IT-konference

DevTernity – Latvijas lielākā starptautiskā IT-konference

DevTernity – Latvijas lielākā starptautiskā IT-konference šogad norisināsies no 30. novembra līdz 1. decembrim Latvijas Nacionālajā bibliotēkā. Ceturto gadu pēc kārtas šī konference pulcē IT-profesionāļus no Latvijas un ārzemēm. Šogad DevTernity uzstāsies 20 pieredzes bagāti un iedvesmojoši lektori no kompānijām kā Google, Microsoft, Atlassian, Amazon, u.c., kā arī pasaulē slaveno IT-grāmatu un Open Source projektu autori.

DevTernity ir augstākās kvalitātes, Eiropas Top-3 starptautiskā programmatūras izstrādes konference. Tā koncentrējas uz prasmēm un iemaņām, kas ir IT-speciālistu panākumu neatņemama sastāvdaļa: koda izstrāde, arhitektūra un līderība.

Pēc ierastās tradīcijas, dalībniekus sagaidīs intensīva divu dienu programma, kas ietver gan pašu konferenci, gan arī praktiskās meistarklases. DevTernity apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt lekcijas par Software Architecture, Blockchain, TDD, Serverless, programmatūras izstrādes labākajām praksēm un citām ar IT saistītām tēmām, kā arī par praktiskās līderības un pašattīstības jautājumiem.

DevTernity attīstās strauji un to apmeklētāju skaits pieaug katru gadu – 2015. gadā konferenci apmeklēja ap 350 cilvēku, savukārt šogad vairāk nekā 800 cilvēku plāno apmeklēt DevTernity.

Tiekamies DevTernity – konferencē, kas pārvērš programmētājus Tehniskajos Līderos!

Vairāk informācijas par konferenci un biļetēm šeit: http://devternity.com/

Video par pagājušā gada pasākumu

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top