Visas ziņas

6. septembrī Berlīnē norisinājās konference Dezentral

 

Dezentral konference Berlīnē

6. septembrī Berlin Blockchain Week ietvaros norisinājās konference Dezentral ar vairāk nekā 40 lektoriem un aptuveni 400 dalībniekiem. Tas bija pirmais konferences organizatoru mēģinājums sarīkot tik lielu pasākumu un tas norisinājās pasākumu centra Kosmos divās zālēs.

Dezentral mērķis ir kļūt par visaptverošu blockchain konferenci, apvienojot profesionāļus un jaunpienācējus no visas pasaules. Biļešu cena – 180€ un tā ir ļoti mērena, salīdzinot ar citām Eiropas blokchain konferencēm.
Lektori no Tezos, Datawallet, Huobi Capital, Origo Network, Linum Labs, Way Network, Zilliqa, Oasis Labs u.c.
Konferences apmeklēšana bija vērtīga, jo cilvēki uz tām dodas, lai paplašinātu iespējamo sadarbības partneru loku. Ja agrāk konferences bija būtisks informācijas iegūšanas avots par jaunākajām tehnoloģijām un tendencēm tirgū, tad tagad daudz nozīmīgāka ir socializēšanās – satikt līdzīgi domājošos un iegūt arī jaunas zināšanas no profesionāļiem.

Labas konferences vienmēr ir bijušas liela finansiāla investīcija, un ne visiem ir pa spēkam tādas noorganizēt. Dezentral tas izdevās par visiem 100%. Gaidīsim nākamās konferences un cerēsim, ka satiksim arī interesentus vai lektorus no Latvijas. Tiekamies Berlīnē!
Bija arī kafija, pusdienas un bezmaksas dzēriens.

Dezentral mājaslapa dezentral.io

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top