Visas ziņas

“DHL” un “Formula 1” atjauno savu daudzgadīgo partnerību pirms jaunās sacīkšu sezonas sākuma

"DHL" un "Formula 1" atjauno savu daudzgadīgo partnerību pirms jaunās sacīkšu sezonas sākuma

Foto: Unsplash

FIA Formula 1 World ChampionshipTM, DHL un Formula 1® ar lepnumu paziņo par savas ilgtermiņa globālās partnerības pagarināšanu, kas ilgst vairākus gadu desmitus. Tādējādi DHL turpmākos gadus paliek Formula 1® oficiālais loģistikas partneris un arī turpmāk būs atbildīgs par pasaules klases autosporta piegādi visā pasaulē. 2021. gadā Formula 1® sacīkšu kalendārā ir iekļauti 23 galamērķi, kas ir vislielākais skaits šī sporta veida vēsturē, ar DHL transportējot sacīkšu automašīnas, degvielu un eļļu, sacīkšu komandu aprīkojumu un transmisijas tehnoloģiju. DHL ir oficiālais loģistikas partneris kopš 2004. gada, uzvarot katrā “sacīkstē starp sacensībām” katrā Grand Prix visā pasaulē.

“Mēs lepojamies, ka turpmākajos gados turpinām savu unikālo partnerību,” saka Arjans Sisings, DHL zīmola mārketinga globālais vadītājs. “Formula 1 saviem faniem nodrošina izcilu ātrumu, precizitāti un tehnoloģijas vairāk nekā 1000 sacīkstēs, un tieši DHL piegādā Formulu 1 visā pasaulē. Vairāk nekā četras desmitgades mūsu kopīgās vērtības mūs savieno un dod iespēju uzvarēt jebkuras loģistikas sacensības visā pasaulē pirms riepas pieskaras trasei. Mēs ceram aizstāvēt savu titulu katrās no šīm sacīkstēm starp sacīkstēm. ”

Transporta apjoms līdz 1,400 tonnām ir jāpārvadā no vienas vietas uz nākamo pēc iespējas īsākā laikā un ar lielu uzticamību. DHL strādā autosporta loģistikas speciālistu komanda, kas cieši sadarbojas ar Formula 1® vadību un sacīkšu komandām. Līdzīgi kā sacīkšu trasē – tas viss ir par ātrumu, precizitāti un vismodernākajām tehnoloģijām.

Stefano Domenikali, Formula 1® prezidents un izpilddirektors, piebilda: “DHL ir mūsu visilgākais globālais partneris, un mēs esam priecīgi, ka esam parakstījuši partnerības pagarinājumu, kas parāda mūsu ciešo sadarbību. Pēdējos 16 gadus mēs esam strādājuši kopā trasē un ārpus tās. Mēs lepojamies, ka sadarbojamies ar pasaules vadošo loģistikas uzņēmumu, gaidot Formula 1® jauno, lielisko sezonu.”

2021. gada FIA Formula 1 Pasaules Čempionāts ™ sāksies 28. martā ar Formula 1 Gulf Air Bahreinas Grand Prix 2021 un noslēgsies 12. decembrī ar Formula 1 Etihad Airways Abū Dabī Grand Prix 2021. 2021. gada sacensību kalendārā ir atzīmētas 23 sacīkstes piecos kontinentos un tādējādi ir vairāk veicamu piegāžu

nekā jebkad iepriekš. Šogad sacensību dalībniekiem un DHL loģistikas ekipāžai īpašs izaicinājums ir triple headers – trīs sacīkstes, kuras notiek trīs nedēļas pēc kārtas.

Pirmais triple header notiks Eiropā. Pēc Formula 1 Rolex Beļģijas Grand Prix 2021 sacensībām Spā-Frankošampā 29. augustā sekos Formula 1 Heineken Nīderlandes Grand Prix Zandvortā 5. septembrī. Nedēļu vēlāk Formula 1 Heineken Gran Premio D’Italia 2021 notiks Moncā 12. septembrī.

Otrā triple header loģistika ir vēl sarežģītāka, jo ir ievērojami lielāki attālumi no vienas valsts uz otru valsti. Nedēļu pēc Formula 1 VTB Krievijas Grand Prix 2021 Sočos 26. septembrī, nākamās sacensības notiks 3. oktobrī Singapūrā. Pēc tam 10. oktobrī Formula 1® ceļos uz Suzuku Japānā.

Sezonas trešajā triple header ir jāveic arī diezgan liels attālums. Pirmais pieturpunkts ir Formula 1 Aramco Amerikas Savienoto Valstu Grand Prix 2021 sacensības Ostinā, Teksasā 24. oktobrī. No turienes sacīkstes turpināsies Mehiko 31. oktobrī ar Formulu 1 Gran Premio De La Cuidad de Mexico 2021. Trešās sacensības notiks 7. novembrī Sanpaulu, Brazīlijā.

Ar paplašināto partnerību DHL atkal pasniegs divus apbalvojums: DHL ātrākā apļa apbalvojumu un DHL ātrākā pitstopa apbalvojumu par īpašiem braucēju un komandu sasniegumiem. Šī gada balvas uzvarētājiem tiks pasniegtas Abū Dabī sacīkšu sezonas pēdējā dienā.

Par DHL

DHL ir vadošais globālais zīmols loģistikas nozarē. DHL biznesa vienības piedāvā neierobežotu loģistikas pakalpojumu klāstu – vietējo un starptautisko paku piegādes, e-komercijas sūtījumu piegādes, sauszemes

kravu pārvadājumus, gaisa un jūras kravu pārvadājumus, noliktavu pakalpojumus un piegādes ķēžu risinājumus. Ar apmēram 400 000 darbinieku vairāk nekā 220 valstīs un teritorijās visā pasaulē DHL droši un uzticami savieno cilvēkus un uzņēmumus, nodrošinot globālās tirdzniecības plūsmu. DHL ir apņēmīgi pozicionējis sevi kā „Loģistikas uzņēmumu pasaulei” – uzņēmumu, kas piemeklē specializētus risinājumus dažādām industrijām, tostarp tehnoloģiju, zinātnes un veselības aprūpes, enerģētikas, automobiļu rūpniecības un mazumtirdzniecības jomās, uzsverot korporatīvo atbildību un nepārspējamu klātbūtni jaunattīstības tirgos.

DHL ir daļa no Deutsche Post DHL Group. 2020. gadā grupas ieņēmumi bija vairāk nekā 66 miljardi eiro. Ar ilgtspējīgu uzņēmējdarbības praksi un apņemšanos sabiedrībai un videi, Deutsche Post DHL Group dod pozitīvu ieguldījumu pasaulē. Deutsche Post DHL grupas mērķis ir panākt nulles emisiju loģistiku līdz 2050. gadam.

Informāciju sagatavoja Margarita Vermeulen.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top