Ethereum Classic

Dienvidkorejā Etherum Classic cena vienā naktī pieaug par 50%

Tie, kas uztvēra Bitkoinu, kā vienīgo lielo kriptovalūtu, ņemot vērā ievērojamo cenas pieaugumu 2017. gada pēdējās nedēļās, ir diezgan kļūdījušies. Tagad mēs redzam, ka visi lielākie altkoini mēģina iegūt popularitāti. Ethereum Classic cena, piemēram, vienas nakts laikā ir pieaugusi par 50%. Daži uzskata, ka tas ir pašsaprotams pieaugums, bet daudzi to saredz kā cenas pieauguma un, iespējams, kārtējo krituma ciklu, kas varētu tā arī ir būt.  Tomēr šis cenas kāpums ir samērā nozīmīgs, lai neteiktu vairāk.

Ethereum Classic cena strauji pieaug vienas nakts laikā

Lielākā daļa investoru šajās dienās turpina ieguldīt naudu Ethereum, tādēļ ir kļuvis diezgan skaidrs, ka no Ethereum Classic nevajadzētu atteikties. Iespējams, Ethereum nebūs globāli nozīmīgs, taču tā ir viena no stabilākajām blokķēdēm. Bija nepieciešams tikai nedaudz pagaidīt un mēs pieredzam Ethereum Classic cenas augšupeju. Pēc tam, kad cena vairākas nedēļas noturējās pie 17 ASV dolāru atzīmes, tā negaidīti pēdējo 24 stundu laikā ir ievērojami pieaugusi.

Iepriekšējā dienā esam pieredzējuši Ethereum Classic cenas kāpumu par nedaudz vairāk nekā 50%. Tas ir ievērojams cenas pieaugums, lai neteiktu vairāk, it īpaši ņemot vērā to, ka neviens to nebija paredzējis. ETC fronte pēdējā laikā ir pieklususi, bet šķiet investori šobrīd tērē diezgan daudz naudas par šo valūtu. Tomēr būs diezgan sarežģīti saglabāt šo cenas tendenci, it īpaši, ja pārdošanas apjoms atkal sāks samazināties.

Ir svarīgi arī piebilst, ka Ethereum Classic cena ne tikai pieaug attiecībā pret ASV dolāra vērtību. Altkoinam ir diezgan liela vērtība arī attiecībā pret Bitkoinu, kā redzams ar 45.25% ieguvumu. Tas viss ir diezgan pārsteidzoši, jo Bitkoina cena drīzumā pārsniegs 10 000 dolāru atzīmi un saglabās šo pozīciju. Tajā pat laikā daudzi cilvēki tikai tagad sāk dažādot savu investīciju portfeli. Šobrīd tas ļoti pozitīvi ietekmē Ethereum Classic cenu, kā arī citus altkoinus, kuri kādu laiku bija palikuši neievēroti.

Ņemot vēlā 1.5 biljonu pārdošanas apjomu 24 stundu laikā, turpmākajā laikā mēs noteikti redzēsim Ethereum Classic cenas pieaugumu. Šis cenas pieaugums ir diezgan iespaidīgs, taču drīzumā tirgū ETC vērtība var mainīties līdz 40 dolāriem. Ir skaidri zināms, ka daudzi cilvēki gūs peļņu turpmākajās stundās. Investīcijas pieaugums par 50% vienmēr nozīmē spēcīgu pārdošanas signālu.

Uzskats, ka Bithumb ir lielālais Ethereum Classic pārdošanas apjoma veicinātājs, ir  pilnībā pareizs.  Tomēr arī Coinone and Korbit lielā mērā veicina Ethereum Classic cenas kāpumu. Bitfinex ir vienīgā birža, kas nepieder korejiešiem un atrodas trešajā vietā pēc nozīmīguma. Nenoliedzami, šis cenas kāpums agrāk vai vēlāk samazināsies, kad pārdošanas apjoms būs lielāks par pirkšanas apjomu.  Tad daudzu altkoinu vērtība atkal pieaugs un situācija var mainīties pavisam negaidītā veidā.

  1. gada pēdējās nedēļas būs diezgan iespaidīgas gandrīz visām kriptovalūtām. Top 10 joprojām atrodas vēl nenovērtētas valūtas, kā arī tādas, kurām
  2. nevajadzēja sasniegt tās esošo vērtību. Kā situācija mainīsies laika posmā no šī brīža līdz 31. decembrim, vēl nav zināms. 2017. gads ir bijis diezgan stabils
  3. visām kriptovalūtām, un mēs varam tikai cerēt, ka 2018. gads būs vēl labāks.
Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top