Visas ziņas

Samsung parāda nākotnes viedo automašīnu sistēmas koncepciju

Digital Cockpit 2021: Samsung
Kompānija Samsung prezentējusi Digital Cockpit 2021 – koncepciju automašīnu sistēmai, kas nodrošina drošību un interesantu brīvā laika pavadīšanu braucienu laikā. Neraugoties uz skaitli 2021 nosaukumā – tāda sistēma un vēl jo vairāk transports ar to diezin vai parādīsies tuvākajā laikā.

Sistēmā iekļauti vairāki displeji: liels QLED uz paneļa, mazāks OLED, liels displejs aizmugurē pasažieriem un pat ekrāns ārpusē kājāmgājējiem, kas parāda dažādus brīdinājumus. Tajos tiek attēlots navigators, četru ārējo kameru attēli, lai atpazītu tuvumā esošos transportlīdzekļus un gājējus, laika apstākļi, viedtālruņa paziņojumi, videoklipi un spēles.

Sistēma aprīkota arī ar funkciju Samsung Health, kas sinhronizējas ar Galaxy Watch pulksteni, lai attēlotu autovadītāja enerģijas, emociju un stresa līmeni, izmantojot informāciju par sirdsdarbību. Kad autovadītājs ir noguris – automašīna viņam iesaka paņemt pārtraukumu un mazliet atpūties.

Spēļu režīmā no sēdekļa galvas balsta tiek noņemti divi stereo skaļruņi. Ir pat Creator Studio, kas piedāvā ātru veidu foto un video rediģēšanai, atrodoties ceļā.
Digital Cockpit 2021 vienlaikus car strādāt ar OS Android un Linux un izmanto Samsung procesoru Exynos Auto V9, kas aprīkots ar iebūvētu 5G modemu (līdz 6 GHz un mmWave), GPS un Wi-Fi.
To papildina Qualcomm 5G modems un antenas lielākam interneta ātrumam pat tad, kad automašīna pārvietojas lielā ātrumā.

Avots: Samsung

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top