Tehnoloģijas

Digitālais centrs aicina piedalīties Instagram tiešraides rubrikā kopā ar Madaru Krastiņu

Digitālais centrs aicina piedalīties Instagram tiešraides rubrikā kopā ar Madaru Krastiņu

Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu pievienoties jaunajai Instagram live rubrikai “Digitālās tehnoloģijas un rīki visās dzīves sfērās un profesijās”, kuras mērķis ir parādīt, ka dažādas tehnoloģijas, digitālie rīki, aplikācijas, vietnes un lietotnes var būt ļoti noderīgas un liels atbalsts, veicot darba pienākumus, kā arī plānojot ikdienas aktivitātes. Šoreiz Instagram live sarunā ar savu pieredzi dalīsies 3 bērnu māmiņa, digitālā satura veidotāja Madara Krastiņa.

Saruna ar Madaru Krastiņu (https://www.instagram.com/madara_krastina_ ) notiks 27. jūlijā plkst. 17.30 Ventspils Digitālā centra Instagram kontā https://www.instagram.com/vdcentrs tiešraidē (live). Madara pastāstīs, kādas aplikācijas un vietnes viņa ikdienā izmanto darbam, komunikācijai, esot atpūtā, kā arī par noderīgiem rīkiem, kas lieliski noder audzinot bērnus un dodoties ceļojumos.

Piedalīties Instagram live sarunā aicināts ikviens interesents, kurš vēlas iegūt vērtīgus ieteikumus par dažādu aplikāciju un lietotņu izmantošanu un lietderīgumu ikdienas gaitās. Pasākums ir bezmaksas, interesentiem ceturtdien, 27. jūlijā, plkst. 17.30 jādodas uz Ventspils Digitālā centra Instagram kontu @vdcentrs un jāgaida tiešraides sākums, kas parādīsies stāstu (story) sadaļā ar ikoniņu “live”. Reģistrācija pasākumam nav nepieciešama, bet ikviens aicināts aizpildīt pieteikuma anketu www.adre.se/pieteiktieslive, lai tuvojoties pasākuma norises dienai saņemtu atgādinājumu.

Jaunā Ventspils Digitālā centra rubrika “Digitālās tehnoloģijas un rīki visās sfērās un profesijās” norisināsies katru mēnesi iestādes Instagram kontā, piesaistot visdažādāko profesiju un hobiju pārstāvjus, kas pastāstīs ikvienam Latvijas iedzīvotājam par to, cik plašas un daudzveidīgas var būt tehnoloģiju un aplikāciju sniegtās iespējas.

Papildus informācija Ventspils Digitālajā centrā, Akmeņu ielā 3, rakstot uz e-pastu [email protected] vai zvanot pa tālruni 63607607.

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top