Tehnoloģijas

Distances ievērošanai bārā izdomā galdiņus-staigulīšus (Video)

Distancēšanās kafejnīcās

Foto: Covidinnovations.com

Apmeklētāji pavisam noteikti atradīsies ieteiktā pusotra metra attālumā.

Daudzas valstis pakāpeniski atceļ karantīnu un lēnām, bet pārliecinoši ver vaļā iestādes – tostarp bārus. Kafejnīcās noregulēt attālumu starp apmeklētājiem nav nemaz tik grūti (piemēram – tikai izņemot liekos galdus), bet kā to kontrolēt bārā?

Merilendas štata Okeansitijas pilsētas bārā Fish Tales izgudrota interesanta konstrukcija distances saglabāšanai starp apmeklētājiem – galdiņi-staigulīši pieaugušajiem. Tos izstrādāja sadarbībā ar kompāniju Revolution Event Design, kas specializējusies izklaides pasākumos.

Konstrukcija ir maksimāli vienkārša: metāla karkass uz ritenīšiem, galds un piepūsamais riņķis, lai droši pārvietotos starp citiem apmeklētājiem. Attālums starp cilvēkiem, kas atrodas tādu galdu iekšpusē, vienmēr ir vismaz pusotrs metrs, tas ir – visi drošības pasākumi saglabājas, bet bāra atmosfēra ar brīvu komunicēšanu starp apmeklētājiem nekur nepazūd.

Tādiem galdiem ir vēl viens uzdevums: ja kāds no apmeklētājiem ir pārāk daudz iedzēris, tad viņš vienmēr būs transportējams un citiem būs viegli viņu pārvietot.

Iespējams, ka šādi galdiņi- staigulīši tuvākajā nākotnē kļūs par hitu un daudzi bāri sāks tos pasūtīt ne tikai ASV, bet arī citās valstīs. Pagaidām ražotājs pieprasījumus nav saņēmis.

Avots: Youtube

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top