Tehnoloģijas

Iegūstiet jaunās ierīces: divas AOC GAMING datorpeles un bezvadu austiņas

Iegūstiet jaunās ierīces: divas AOC GAMING datorpeles un bezvadu austiņas

Viens no pasaulē vadošajiem spēļu monitoru1 un IT piederumu zīmols – “AGON by AOC” – paplašina savu spēlēm paredzēto perifērijas ierīču klāstu ar divām jaunām datorpelēm (AOC GM510 un GM530) un bezvadu austiņām (AOC GH401). Katra no šīm datorpelēm, kas aprīkotas ar augstas kvalitātes Pixart sensoriem, kā arī labi pārdomātām dizaina īpašībām, tostarp RGB gaismas efektiem, ir lielisks papildinājums kā iesācēju, neregulāru spēlētāju, tā arī rūdītu spēlētāju rīku klāstā. Savukārt tiem spēlētājiem, kuri vēlas, kabeļu netraucētiem, sazināties ar komandas biedriem, GH401 spēļu austiņas audio pārraidei izmanto 2,4 GHz bezvadu tehnoloģiju un, pateicoties 50 mm neodīma draiveriem, piedāvā skaidru un spēcīgu skaņu ar basiem.

Pirms doties uz grūtu zonu slaktēt orkus un pūķus, katram piedzīvojumu meklētājam jāapbur savs aprīkojums, jāuzpilda dziru krājumi, kā arī jāpaceļ sava varoņa līmenis – gluži kā mūsdienu spēlētājiem, kas arī paļaujas uz augstākā līmeņa aprīkojumu, lai spēlē iegūtu labākos rezultātus. Ergonomiska un viegla datorpele, kas lieliski ieguļas lietotāja rokā, ir būtiska, lai veiktu pārgalvīgus 360° šāvienus galvā bez tēmekļa vietās ar sīvu konkurenci. Datorspēļu galvenā vadības ierīce – datorpele – ir svarīgākais spēlētāju ierocis, kas jāizvēlas pārdomāti.

Precizitāte rokas stiepiena attālumā ar AOC datorspēļu pelēm

Vēl pavisam nesen visa spēlēm paredzētā klāsta zīmols tika nomainīts uz “AGON by AOC”, kas ir piemērots visu līmeņu spēlētājiem trīs kategorijās – piedzīvojumu meklētāji, iesācēji (AOC GAMING), ambiciozi varoņi (AGON) un profesionālas leģendas (AGON PRO).
“AGON by AOC” spēlēm paredzēto perifēro ierīču klāsts jau ietver trīs spēļu datorpeles dažādiem prasmju līmeņiem – GM200 iesācējiem, NVIDIA Reflex sertificētā GM500 vidēja līmeņa spēlētājiem, kas nodrošina īpaši zemu latentumu, un augstvērtīgā AGON AGM700 datorpele ar izņemamiem atsvariem, kas to ļauj īpaši pielāgot lietotāja vēlmēm.


Tagad AOC GAMING kategorijas 500. sērijas datorpelēm pievienojas GM530 un GM510. AOC GM530 ir īpaši ergonomiska datorpele, kas paredzēta labročiem, ar divkāršām iepildīta silikona sānu satvēriena zonām, kas spēlētājiem palīdz datorpeli noturēt vietā un sekot mērķim profesionālā spēlē, kur nepieciešama īpaši augsta precizitāte. Tās jaudīgais Pixart PMW3389 sensors sniedz precīzu sekošanu ar 16 000 reālā DPI atbilstību. Šī datorpele ir aprīkota ar Kailh slēdžiem, kas rada izteiktu klikšķu atgriezenisko saiti un sniedz ātru reakciju, kā arī lielu izturību (nomināli 80 miljonu klikšķu) – piemēroti profesionāļiem. Priekšpuses virsmas ādu saudzējošais matētais UV pārklājums ir ērts un sniedz patīkamu sajūtu, tam pieskaroties. Papildus primārajai kreisajai/labai pogai un ritenīša pogai AOC GM530 ir divas īkšķa pogas kreisajā pusē un divas papildu pogas zem ritenīša. Pogas ir iespējams pilnībā pielāgot, izmantojot AOC G-Menu programmatūru, kas ļauj arī sinhronizēt divas atsevišķas RGB apgaismojuma zonas ar pārējās AGON ekosistēmas RGB gaismas efektiem. GH530 ir aprīkota ar appītu kabeli un apzeltītu USB savienotāju.

GM510 ir labročiem paredzēta datorpele ar unikālu bišu šūnām līdzīgu rakstu, kas to padara ļoti vieglu – vien 58 g (bez kabeļa). Tā kā šī datorpele ir tik viegla, tās pārvietošanai ar ātriem refleksiem sīvās situācijās nav jāpieliek teju nekādas pūles, ar ko dažkārt sacensību FPS spēlē var pietikt, lai izcīnītu uzvaru. Kā arī korpusa ventilācija samazina iespēju, ka datorpele nosvīdīs un kļūs slidena – ideāli karstai vasarai. Tāpat kā GM530, arī GM510 izmanto tos pašus izturīgos (80 miljonu klikšķu), taktilos un ērtos Kailh slēdžus un to pašu jaudīgo Pixart sensoru, lai precīzi sekotu kustībai, pat veicot liela ātruma manevrus. Peles sešas pogas (tai skaitā divas īkšķa pogas) ir pilnībā pielāgojamas, izmantojot AOC G-Menu programmatūru, un arī atsevišķo RGB apgaismojuma zonu var sinhronizēt ar pārējo AGON aprīkojumu.

Klausieties varoņu pēdās ar AOC Gaming daudzpusīgo ierīci GH401

“AGON by AOC” martā izlaida divas spēļu austiņas ar vadu – GH200 ar 3,5 mm ligzdu un stereo skaņu un GH300 ar USB savienojumu un 7.1 kanālu virtuālu telpisko skaņu. Abas austiņas ir aprīkotas ar 50 mm neodīma skaļruņiem, kas sniedz bagātīgu, skaidru skaņu 20 Hz līdz 20 kHz frekvenču diapazonā.

Tagad spēlētājiem, kuri vēlas iegūt vairāk kustību brīvības spraigos spēlēšanas mirkļos, “AGON by AOC” piedāvā jaunas spēlēm paredzētas bezvadu austiņas AOC GAMING GH401, kas izmanto 2,4 GHz bezvadu tehnoloģiju, lai pārraidītu līdz 10 metru attālumā. Tās var savienot, izmantojot arī 3,5 mm stereo ligzdu, ja bezvadu savienojums nav nepieciešams, ļaujot iegūt labāko no abām iespējām. Iebūvētais akumulators nodrošina darbību līdz 17 stundām (ar 50 % skaļuma iestatījumu) un to var uzlādēt, izmantojot moderno USB-C savienojumu. GH401 ir aprīkotas ar tiem pašiem 50 mm neodīma skaļruņiem, kas atzīti to skaidrās un augstās izšķirtspējas skaņas dēļ, un ar to pašu ērto mākslīgās olbaltumvielu ādas pārklājumu un putām, kas saglabā savu formu, ar ko aprīkotas GH200 un GH300, tādēļ tās ir lieliski piemērotas ilgām spēlēšanas sesijām. Noņemamo troksni slāpējošo strēles mikrofonu var noregulēt tā, lai nodrošinātu komfortu un optimālu attālumu, lai nodrošinātu dzidru skaņu runāšanas laikā, kamēr iebūvētās vadības ierīces sniedz vieglu piekļuvi skaļuma regulēšanas un skaņas izslēgšanas pogām. GH401 ir savienojams ar datoru, PS4 un PS5.

Spēlēm paredzētās datorpeles AOC GM530 un GM510 būs pieejamas no 2021. gada novembra attiecīgi par mazumtirdzniecības cenu 44,90 € par katru.

Spēlēm paredzētās austiņas AOC GH401 būs pieejamas no 2021. gada novembra par mazumtirdzniecības cenu 79,90 €.

1 IDC Quarterly Gaming Tracker – Gaming Monitor 2021 Q1

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top