Nekad nelieciet visas olas vienā grozā | Kriptomedia - Kriptovalūtu Ziņas

Nekad nelieciet visas olas vienā grozā

[fusion_builder_container hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”center center” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”none” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.3″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” dimension_margin=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_title margin_top=”” margin_bottom=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” size=”1″ content_align=”left” style_type=”default” sep_color=””]

Nekad nelieciet visas olas vienā grozā

[/fusion_title][fusion_text]

Diversificējiet. Līdz ar potenciāli iespējamo peļņu, kas ir proporcionāla ieguldītajai naudas summai, analoģiski palielinās arī varbūtība to zaudēt.

Skatieties uz kriptovalūtu tirgu kopumā; ja jūs uzskatāt, ka tas ir tikai sākums, tad, visticamāk, visa tirgus kapitalizācija palielināsies. Kādas ir izredzes, ka šī tirgus kapitalizācija palielināsies, ja būs pilnībā atkarīga tikai no vienas monētas? Labākais veids, kā droši izmantot vispārējo pieaugumu – diversificēt un gūt priekšrocības no vairāku monētu pieauguma. Papildus tam ir vēl viens amizants fakts.

Periodā no 2016. gada janvāra līdz 2018. gada janvārim Corgicoin pieauga 60 000 reizes, bet Verge – 13 000 reizes. Šai pašā periodā bitkoins palielinājās 34 reizes.

Jā, jūs iegūtu iespaidīgu bitkoinā, peļa būtu  laba, bet citas monētas jums varētu nest daudz vairāk.

Ieguldiet tikai to, ko varat pazaudēt

Vienmēr pievērsiet uzmanību bitkoinam

Neskopojieties

Neinvestējiet uz labu laimi

Sakiet “nē” FOMO

Sadaliet savas investīcijas un apsveriet tās perspektīvā

Vienmēr mācieties no savām kļūdām

Ja jūs aktīvi tirgojat, izlieciet stop orderus

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

To Top