Tehnoloģijas

Divu 5G SIM karšu atbalsts, 144 Hz un maksimāla veiktspēja

Prezentēts flagmaņa SoC MediaTek Dimensity 1000+

 

Kompānija MediaTek prezentējusi vienkristāla sistēmu Dimensity 1000+, kas tika uzlabota, salīdzinot ar  Dimensity 1000.

Dimensity 1000+ ne tikai atbalsta vadošo 5G tehnoloģiju, bet ir arī pasaulē pirmā sistēma, kas var strādāt ar divām 5G SIM kartēm. Turklāt šī platforma ir rekordiste enerģijas taupīšanas ziņā, darbojoties piektās paaudzes tīklos.

Dimensity 1000+ atbalsta ekrānus ar visaugstāko attēla atjaunošanas frekvenci – 144 Hz. Tas patiks geimeriem, kuriem attēla plūdenums ir ļoti svarīgs. Dimensity 1000+ ir aprīkots ar spēļu optimizēšanas mehānismu MediaTek HyperEngine 2.0, kas ļauj atslēgt citus procesus maksimālas veiktspējas dēļ.

Vienlaikus HyperEngine 2.0 ļauj nodrošināt intelektuālu pārslēgšanu starp 5G un 4G, lai panāktu labāko līdzsvaru starp caurlaides spēju un energopatēriņu.

Turklāt speciālā tehnoloģija nodrošina aizsardzību pret latentumu visos scenārijos un ir īpaši optimizēta pārraidei pa Bluetooth. Spēļu perifēro ierīču skaņa, attēls un vadība tiek sinhronizēta, lai samazinātu latentumu. Efektīva paralēlā pārraide pa Bluetooth un Wi-Fi ļauj efektīvi samazināt Wi-Fi tīkla latentumu.

Jaunā attēla kvalitātes nodrošināšanas tehnoloģija MiraVision ir uzlabojusi video kvalitāti gan no aparatūras, gan arī programmatūras viedokļa, un var koriģēt kadru krāsu, spilgtumu, kontrastainu, asumu, dinamisko diapazonu utt.

Pirmais viedtālrunis ar Dimensity 1000+ būs zīmola iQOO ierīce.

Video par MediaTek Dimensity

Avots: Mydrivers

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

Lasītākas ziņas

To Top