Tehnoloģijas

Dogecoin izstrādātāji atsākuši attīstīt projektu

Dogecoin izstrādātāji atsākuši attīstīt kriptovalūtu, ņemot vērā tās cenu rekordus

Foto: Unsplash

Dogecoin vadošais izstrādātājs Ross Nikols un četri viņa kolēģi paziņojuši par darba atsākšanu ar kriptovalūtas kodu. Par to raksta CoinDesk.

“Cilvēki domā, ka DOGE ir tikai joks, bet mēs turpināsim rūpējamies par kodu. Cenas kāpums piesaistīja protams uzmanību. Mēs plānojam uzturēt tīklu darba kārtībā”, – komentējis Nikols.

2013. gada 27. novembrī austrālietis Džeksons Palmers aktivizēja Dogecoin blokķēdi uz izmainītas bitkoina koda bāzes.

Pēc Nikola teiktā – pašreizējās ažiotāžas fonā Dogecoin ir saskāries ar mērogojamības problēmām. Pēdējā mēneša laikā pilnu nodu skaits tā tīklā ir pieaudzis no dažiem simtiem līdz 1300.

Vairums izmanto noklusējuma iestatījumus, kas pieslēgumus ļauj tikai izveidot, taču neļauj tos pieņemt. Tas mazina tīkla drošumu un rada grūtības ar maku sinhronizāciju.

Izstrādātāji plāno Dogecoin kodā pievienot dažus datus no pēdējiem septiņiem Bitcoin Core atjauninājumiem. Viņu pūļu rezultāts būs programmatūra Dogecoin Core 1.21, kurā iekļauti daži Bitcoin Core 0.21 aspekti.

Nikols pieļauj, ka nākotnē Dogecoin attīstība tiks apturēta, bet solīja arī turpmāk uzraudzīt tā drošību.

Dogecoin no pirmās kriptovalūtas atšķiras ar cita hešēšanas algoritma – Scrypt, nevis SHA-256 – izmantošanu. Tas palīdz aizsargāt tīklu no ASIC maineriem.

Pēdējais lielais Dogecoin atjauninājums GitHub datēts ar 2019. gada oktobri.

Janvāra beigās monēta iekļuva kripto aktīvu TOP 10 pēc kapitalizācijas.

 

Click to comment

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Lasītākas ziņas

To Top